از مدیکال تا پرواز آمریکا

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: از مدیکال تا پرواز آمریکا

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » جمعه دي ماه 17, 1395 6:36 pm

نجات عزیز
میشه بدونم شما کی مصاحبه ای سی ام سی داشتید و چه تاریخی تعویقی خوردید و تقریبا چه تاریخی بعداز تعویق مدیکال بهتون دادند.
ما سپتامبر مصاحبه ای سی ام سی دو داشتیم بعداز 42 روز 9 نوامبر برامون نامه تعویق اومده و نمیدونم چقدر دیگه باید تو چک باشیم!!!؟؟
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه شهريور ماه 2, 1395 6:47 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 10 بار
امتياز: 200
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط nejat » جمعه دي ماه 17, 1395 8:40 pm

mariamonji نوشته است:نجات عزیز
میشه بدونم شما کی مصاحبه ای سی ام سی داشتید و چه تاریخی تعویقی خوردید و تقریبا چه تاریخی بعداز تعویق مدیکال بهتون دادند.
ما سپتامبر مصاحبه ای سی ام سی دو داشتیم بعداز 42 روز 9 نوامبر برامون نامه تعویق اومده و نمیدونم چقدر دیگه باید تو چک باشیم!!!؟؟
عضويت  / ورود

ماریا جان

اوایل مارس 2015 مصاحبه داشتم و  اواسط مارس هم نامه تعویقی گرفتم فکرشم نمیکردم چک بخورم ولی بهم زدند و 6 ماه از زمان مصاحبه تماس گرفتند و گفتند شما قبول شدید و یک ماه بعد 28 روز بعد هم رفتم مدیکال تا الان هم منتظر پروازم بدترین انتظار انتظار بعد از مدیکال اینجا هم فکرشو نمیکردم که منتظر پرواز بمونم
nejat
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 5, 1393 11:01 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 7

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » جمعه دي ماه 17, 1395 8:48 pm

مرسی نجات جان
امیدوارم امیدوارم هرچه زودتر بهتون پرواز بدن نگران نباشید خواهرزاده همسرمن با ی یچه اینجا بود و اینکه بعداز مدیکال وارد ماه چهارم داشت میشد که بهش پرواز دادن جای نگرانی نیست. البته درک میکنم خیلی سخت هست این روزا. ولی باز خداروشکر کنید از چک در اومدید.
ممنونم که جواب من رو دادید
عضويت  / ورود
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط soheil1993 » جمعه دي ماه 17, 1395 11:01 pm

nejat نوشته است:
soheil1993 نوشته است:دوستان ؛ ما کلاس های کالچرمون انجام شد .کلاس های مفید و خوبی بود و باعث تجدید روحیه شما میشه ؛ سعی کنید گوش کنید و استفاده ببرید .تنها نکته ای که بود هتلی که ما رو فرستادند (هتل Bristol در خیابان مشروطیت) زیاد جالب نبود هرچند توی Booking دیدم هزینه هر شب اون بالا بود(حدود۱۴۰لیر) و در کل باید خیلی هم متشکر باشیم که به رایگان این خدمات رو میدن ؛  اما اصلا تمیز نبود و حتی نمیشد از حموم و حوله ها و ... استفاده کرد؛ پس وسائل کامل بهداشتی و شخصی از قبیل روتختی و روبالشی و حوله را حتما ببرید ؛
یه خبر دیگه اینکه:  امروز ما هم مثل خیلی های دیگه ایمیل جواب مصاحبه ICMC2 رو دریافت کردیم . ایمیل مبنی بر "تعویق نوع خوب" بود که نوشته بود روند شما ادامه پیدا خواهد کرد و تاریخ مدیکال و کالچر در نظر گرفته خواهد شد . اما کسانی هم بودن که ایمیل تایید صلاحیت پناهندگی براشون اومد .
سایت ICMCهم بالاخره آپدیت شد .
حدس و گمان ها گویا بر این هست که زیر ۲ماه بعد از مدیکال در خاک امریکا باشیم ...
شما هم نظرتون رو بگید .

سهیل جان تبریک بهت میگم امیدوارم مراحل بعدی شما هم به زودی به اتمام برسه

من هم از چک قبولی گرفتم و بعد از یک ماه از قبولیم مدیکال رفتم و یک ماه بعد هم کالچر رفتم ولی الان 3 ماه و نیم هستش که از مدیکالم میگذره ولی هنوز خبری نیست و روزهای سختتر از دوران انتظار چک را دارم میگذرونم مقصدم هم سیاتل هستش ولی نمیدونم چرا پرواز نمیدهند به یکسری از دوستان مدیکالی ما هنوز پرواز ندادند اونها هم مدت زیادی را در چک بودند ولی .....

جای خوشحالی هستش که پرونده ها هنوز در جریان هستش مصاحبه ها انجام میگیره.امیدوارم  همه کسانی که منتظر هستند از بلاتکلیفی در بیان من که دیگه هیچ شورو هیجانی ندارم خستم خسته .....

دوست من ؛ شما میتونید زنگ بزنید ICMC و در مورد نگرانیتون بپرسید و خیلی خوب و منطقی جوابتون رو خواهند داد و یا ایمیل بزنید و بپرسید در چه مرحله ای هستید و آیا پروندتون به IOM فرستاده شده و یا نه
اگر پروندتون به IOM فرستاده شده ؛ حتما با IOM تماس بگیرید و پیگیری کنید ؛ شاید مشکل اسپانسر و یا چیز دیگری داشته باشید |محض اطمینان بپرسید.
توی سایت IOM شما جمله ای که نوشته چی هست ؟ آیا این جمله هست : Your case is not processed yet ?
soheil1993
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 3, 1394 12:01 am
تشکر کرده: 88 بار
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط nejat » جمعه دي ماه 17, 1395 11:53 pm

soheil1993 نوشته است:
nejat نوشته است:
soheil1993 نوشته است:دوستان ؛ ما کلاس های کالچرمون انجام شد .کلاس های مفید و خوبی بود و باعث تجدید روحیه شما میشه ؛ سعی کنید گوش کنید و استفاده ببرید .تنها نکته ای که بود هتلی که ما رو فرستادند (هتل Bristol در خیابان مشروطیت) زیاد جالب نبود هرچند توی Booking دیدم هزینه هر شب اون بالا بود(حدود۱۴۰لیر) و در کل باید خیلی هم متشکر باشیم که به رایگان این خدمات رو میدن ؛  اما اصلا تمیز نبود و حتی نمیشد از حموم و حوله ها و ... استفاده کرد؛ پس وسائل کامل بهداشتی و شخصی از قبیل روتختی و روبالشی و حوله را حتما ببرید ؛
یه خبر دیگه اینکه:  امروز ما هم مثل خیلی های دیگه ایمیل جواب مصاحبه ICMC2 رو دریافت کردیم . ایمیل مبنی بر "تعویق نوع خوب" بود که نوشته بود روند شما ادامه پیدا خواهد کرد و تاریخ مدیکال و کالچر در نظر گرفته خواهد شد . اما کسانی هم بودن که ایمیل تایید صلاحیت پناهندگی براشون اومد .
سایت ICMCهم بالاخره آپدیت شد .
حدس و گمان ها گویا بر این هست که زیر ۲ماه بعد از مدیکال در خاک امریکا باشیم ...
شما هم نظرتون رو بگید .

سهیل جان تبریک بهت میگم امیدوارم مراحل بعدی شما هم به زودی به اتمام برسه

من هم از چک قبولی گرفتم و بعد از یک ماه از قبولیم مدیکال رفتم و یک ماه بعد هم کالچر رفتم ولی الان 3 ماه و نیم هستش که از مدیکالم میگذره ولی هنوز خبری نیست و روزهای سختتر از دوران انتظار چک را دارم میگذرونم مقصدم هم سیاتل هستش ولی نمیدونم چرا پرواز نمیدهند به یکسری از دوستان مدیکالی ما هنوز پرواز ندادند اونها هم مدت زیادی را در چک بودند ولی .....

جای خوشحالی هستش که پرونده ها هنوز در جریان هستش مصاحبه ها انجام میگیره.امیدوارم  همه کسانی که منتظر هستند از بلاتکلیفی در بیان من که دیگه هیچ شورو هیجانی ندارم خستم خسته .....

دوست من ؛ شما میتونید زنگ بزنید ICMC و در مورد نگرانیتون بپرسید و خیلی خوب و منطقی جوابتون رو خواهند داد و یا ایمیل بزنید و بپرسید در چه مرحله ای هستید و آیا پروندتون به IOM فرستاده شده و یا نه
اگر پروندتون به IOM فرستاده شده ؛ حتما با IOM تماس بگیرید و پیگیری کنید ؛ شاید مشکل اسپانسر و یا چیز دیگری داشته باشید |محض اطمینان بپرسید.
توی سایت IOM شما جمله ای که نوشته چی هست ؟ آیا این جمله هست : Your case is not processed yet ?

سهیل جان تماس گرفتم و میگن شما منتظر جواب چک ایالتتون هستین و بعد از این همه مدت هنوز هم به اسپانسرم تماس نگرفتند که این مهم نیست چون دوستانی که با اسپانسرشون تماس گرفتند هنوز پرواز نگرفتند و در iom هم این گزینه رو میزنه  [-WEBKIT-CENTER]Your case is not processed yet. Please try some other time[/-WEBKIT-CENTER][-WEBKIT-CENTER]  [/-WEBKIT-CENTER]
nejat
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Mehdi333 » شنبه دي ماه 17, 1395 12:15 am

سلام اينرا فقط بخاطر نجات عزيز مينويسم كه نگران نباشه و ديگر دوستان هم زياد انتظار نداشته باشن اگر زودتر شد چه بهتر اما زمان زيادي بعد از مديكال در نظر داشته باشيد
من اوايل فوريه ٢٠١٦ مصاحبه شدم مثل ماريا جان كه به تازگي رفت ماريا جان مادر و دختر بودنند و جز اقليتهاي خاص كه بايد بعد از مديكال درجا ميرفتن حتي چك نخوردن و قبولي انها درجا امد من دوهفته تو تعويق بودم و بهد قبولي امد يعني ٣٠ مارچ الان يك ماه و نيم از مديكالم كه سوخته گذشته و تا چك نياد مديكال نميدن
دوتا خواهر تنها. هم هست كه بعد از ٥ ماه مديكال پرواز گرفتن و تاريخ نزديك كنسل شدن مديكال هست و مثل ماريا و ارك عزيز پرواز كنسل شد و مديكال مجدد رفتن و دوماه بازهم عقب افتادن
پس دوستان بعد از مديكال يك مديكال سوخته را درنظر بگيرن حالا اگر يكماه يا زودتر رفتين خوشخال بشين و اينقدر عذاب به خودتون نديدن   دوستان مسيحي و بهايي زاده داريم تو اين وضعيت كه مديكال سوخته و بعد پرواز گرفتن  مثل مارييا
البته شايد اينهمه تاخيير به خاطر اخر سال بودجه و ظرفيت باشه و اين روند در ابتدا سال با گرفتن سرمايه و ظرفيت جديد تسريع بشه
نجات عزيز همه دارن چك ميخورن  و ايميل ميگيرن و اصلا ربطي به شخص ندارد شايد بخاطر مسايل امنيتي بيشتر و دقيقتر بررسي ميشود اما توكل به پروردگار و با اميد اين زمانها نيز ميگذرد
شايد اين روند سريعتر بشه و همه خوشحال
بازهم ميگم خيلي ها در شهر ما اينطوري هستن
Mehdi333
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه اسفند ماه 29, 1394 1:33 pm
تشکر شده: 32 بار
امتياز: 650
اعتبار: 15

UNREAD_POSTتوسط nejat » شنبه دي ماه 17, 1395 12:48 am

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
Mehdi333 نوشته است:سلام اينرا فقط بخاطر نجات عزيز مينويسم كه نگران نباشه و ديگر دوستان هم زياد انتظار نداشته باشن اگر زودتر شد چه بهتر اما زمان زيادي بعد از مديكال در نظر داشته باشيد
من اوايل فوريه ٢٠١٦ مصاحبه شدم مثل ماريا جان كه به تازگي رفت ماريا جان مادر و دختر بودنند و جز اقليتهاي خاص كه بايد بعد از مديكال درجا ميرفتن حتي چك نخوردن و قبولي انها درجا امد من دوهفته تو تعويق بودم و بهد قبولي امد يعني ٣٠ مارچ الان يك ماه و نيم از مديكالم كه سوخته گذشته و تا چك نياد مديكال نميدن
دوتا خواهر تنها. هم هست كه بعد از ٥ ماه مديكال پرواز گرفتن و تاريخ نزديك كنسل شدن مديكال هست و مثل ماريا و ارك عزيز پرواز كنسل شد و مديكال مجدد رفتن و دوماه بازهم عقب افتادن
پس دوستان بعد از مديكال يك مديكال سوخته را درنظر بگيرن حالا اگر يكماه يا زودتر رفتين خوشخال بشين و اينقدر عذاب به خودتون نديدن   دوستان مسيحي و بهايي زاده داريم تو اين وضعيت كه مديكال سوخته و بعد پرواز گرفتن  مثل مارييا
البته شايد اينهمه تاخيير به خاطر اخر سال بودجه و ظرفيت باشه و اين روند در ابتدا سال با گرفتن سرمايه و ظرفيت جديد تسريع بشه
نجات عزيز همه دارن چك ميخورن  و ايميل ميگيرن و اصلا ربطي به شخص ندارد شايد بخاطر مسايل امنيتي بيشتر و دقيقتر بررسي ميشود اما توكل به پروردگار و با اميد اين زمانها نيز ميگذرد
شايد اين روند سريعتر بشه و همه خوشحال
بازهم ميگم خيلي ها در شهر ما اينطوري هستن

داداشی ممنونم ازت مهدی جان برات ارزو دارم تو هفته جدید مدیکال بهت بدهند و پرواز بگیری تو این سایت فکر کنم من و شما فقط از دورههای مارس 2016 موندیم مهدی عزیز خیلی به هم ریختم خسته شدم  از انتظار بازم ازت ممنونم که یادم هستی خواهشن هر خبری پیدا کردی بنویس منتظر خبرهای خوب هستم از همه کسایی که منتظر هستند
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

nejat
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط hobin » شنبه دي ماه 18, 1395 6:26 pm

سلام دوستان.2 ماه از سوخت مدیکالمون میگذره اما هیچ خبری نیست.بیشترازدوساله lcmc 1  رفتیم.پوسیدیم اما همچنان باید انتظار بکشیم.نجات عزیز باید امیدوار بود وبس.
hobin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 1, 1395 7:16 pm
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » شنبه دي ماه 18, 1395 7:37 pm

hobin عزیز
شما تعویق خورده بودید؟؟؟؟
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط hobin » شنبه دي ماه 18, 1395 10:06 pm

Mariamonjiجان ما بعداز  lcmc 1,هشت ماه منتظر 2شدیم،بعداز هفت ماه بازم مصاحبه تکمیلی داشتیم والبته یه هفته قبل از مصاحبه، مدیکال رفتیم وتا الان هیچ خبری نشده،ایمیل تعویق و... دریافت نکردیم،اما هر بار که با lcmc تماس میگیریم ،جوابشون اینه که هنوز تصمیمی گرفته نشده،باید منتظر باشید.
hobin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » يکشنبه دي ماه 18, 1395 12:55 am

واااای عجب صبری خدا دارد.
Hobin جان امیدوارم امیدوارم امیدوارم بزودی زووووود خبر پروازتون رو بدید
عضويت  / ورود
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط hobin » يکشنبه دي ماه 19, 1395 10:19 am

ممنون دوست عزیز، به امید پرواز همه وخبرای خوب، جز صبر چاره ای نداریم دوستان
hobin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط soheil1993 » يکشنبه دي ماه 19, 1395 2:39 pm

دوستان جدیدا مثل اینکه برای شب قبل پرواز هتل میگیرن برامون توی استانبول و یه پزشک میاد و چک کلی میکنه و یه قرص ضد انگل یا همچین چیزی میده بخوریم .
کسی میدونه آدرس این هتلی که میدن کجاست ؟
soheil1993
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mariamonji » يکشنبه دي ماه 19, 1395 8:25 pm

تااونجایی که دوستان ما اخیرا رفتن ی همچین چیزی نبوده عجبم ی همچین چیزی رو میشنوم الان
عضويت  / ورود
mariamonji
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط soheil1993 » يکشنبه دي ماه 19, 1395 10:39 pm

mariamonji نوشته است:تااونجایی که دوستان ما اخیرا رفتن ی همچین چیزی نبوده عجبم ی همچین چیزی رو میشنوم الان
عضويت  / ورود

من هم تعجب کردم اما در چندین مورد از دوستان  دیدم که این اتفاق داره براشون میوفته . همشون توی همین ماه ژانویه پرواز دارن .
soheil1993
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان