مسیحی شدم...

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

مسیحی شدم...

UNREAD_POSTتوسط manman » سه شنبه مهر ماه 20, 1395 3:38 am

سلام دوستان وقتتون بخیر

من تقریبا دوسال هست که قلبا مسیحی شدم اما از ترس ، تا به حال در هیچ جلسه ی خانگی و نه هیچ چیز دیگه ای شرکت نکردم و غسل تعمید هم نگرفتم و هیچ جایی هم ثبت نیستم، واقعا خسته شدم و دوست دارم برم کلیسا و دعا و نیایش کنم تویه کشور آزاد ... میخواستم بدونم اگر بیام ترکیه میتونم کیس مذهبی تغییر دین از طریق UN بگیرم؟؟ اگر هم راهش غیر از این هست،لطفا راهنماییم کنید...
manman
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
21.4%

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 20, 1395 3:30 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: مسیحی شدم...

UNREAD_POSTتوسط marta » سه شنبه مهر ماه 20, 1395 8:24 am

می تونید بیاین.ترکیه پر کلیسا هست.و تمام کلیساها پذیرای شما هستند.
marta
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 1, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 6 بار

UNREAD_POSTتوسط manman » سه شنبه مهر ماه 20, 1395 4:01 pm

ممنونم از شما دوست عزیز
اگر امکان داره بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم...
manman
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

UNREAD_POSTتوسط marta » سه شنبه مهر ماه 20, 1395 5:01 pm

تقریبا 60 درصد تمام افرادی که از ایران خارج میشن یا مسیحی هستن یا می خوان مسیحی شن و یا هم مسیح رو به عنوان پلی برای رسیدن به آمریکا و... انتخاب می کنن.در هرصورت چون اینجا اکثرا با کیس مسیحی می یان تا دلتون بخواد تو هر شهری کلیسا فراون هست و درش به روی عموم باز هست.شما وقتی از ایران خارج شدید باید برید آسام آنکارا خودتون رو معرفی کنید.بعد اونجا شما رو میندازن توی شهر مورد نظر.وقتی رسیدید تو اون شهر هر ایرانی که دیدی بگید مسیحی هستید و دنبال کلیسا.سریعا شما رو بایه کلیسا آشنا می کنن و بقیه مراحل به امید خدا.همون کلیسا هم غسل تعمید رو بهتون میده.
marta
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط hobin » چهارشنبه مهر ماه 21, 1395 2:39 pm

دوست عزیز صرف مسیحی شدن ،دلیل قبولی پناهندگی شما نیست، مساله امنیتی وخطر جانی رو هم باید در نظر گرفت، موفق باشی
hobin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 1, 1395 7:16 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 260

UNREAD_POSTتوسط manman » چهارشنبه مهر ماه 21, 1395 2:56 pm

ممنونم از شما دوستان عزیز

خوب یکی از ترسهایی که من دارم همینه که خدایی نکرده بعد از چندسال به جایی نرسم و دیپورت بشم... نمیدونم اما چون زن و بچه دارم میترسم،اما میتونم تا قبل از عید سرمایه ای حدود 15 هزار لیر باخودم بیارم تا مشکلی برای سال اول تا دوم پیش نیاد برام...

اگه دیپورت بشم چی میشه؟؟
manman
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

UNREAD_POSTتوسط marta » چهارشنبه مهر ماه 21, 1395 3:02 pm

ترکیه کسی رو دیپورت نمی کنه.
marta
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط manman » چهارشنبه مهر ماه 21, 1395 9:44 pm

خوب بالاخره چی میشه دوست عزیز؟

من اعتراض کنم و هی اعتراض... تا چندسال؟؟ یعنی ترکیه به من اقامت دائم میده؟؟

سوال من این هست که آیا همون اول که خودم رو معرفی میکنم و یه پیش مصاحبه میکنن،امکان داره همونجا قبول نشم و برگردونم ایران؟؟

نکته:

یه دوستی که میگه خودش کیسش قبولی گرفته و شمارشم من الان دارم و برای ترکیه هست،میگه من 3 هزار دلار میگیرم و بهت میگم چکار کنی که کیست قبول بشه،وگرنه اگه ندونی چیکار باید بکنی،کیست رد میشه چون مصاحبه کننده براش مهم نیست که دینت رو تغییر دادی،و میگه باید جونت در خطر باشه؟؟  خواهش میکنم اگه اینکار واقعا بدون وکیل شدنی نیست؟ یه عزیزی شماره ای از وکیل معتبر به من بده لطفا...
manman
یک بی پناه
یک بی پناه
21.4%

UNREAD_POSTتوسط mminshim » چهارشنبه مهر ماه 21, 1395 11:41 pm

manman نوشته است:خوب بالاخره چی میشه دوست عزیز؟

سوال من این هست که آیا همون اول که خودم رو معرفی میکنم و یه پیش مصاحبه میکنن،امکان داره همونجا قبول نشم و برگردونم ایران؟؟

نکته:

یه دوستی که میگه خودش کیسش قبولی گرفته و شمارشم من الان دارم و برای ترکیه هست،میگه من 3 هزار دلار میگیرم و بهت میگم چکار کنی که کیست قبول بشه،وگرنه اگه ندونی چیکار باید بکنی،کیست رد میشه چون مصاحبه کننده براش مهم نیست که دینت رو تغییر دادی،و میگه باید جونت در خطر باشه؟؟  خواهش میکنم اگه اینکار واقعا بدون وکیل شدنی نیست؟ یه عزیزی شماره ای از وکیل معتبر به من بده لطفا...

عزیز جان اون 3 هزار دلارت رو بذار تو جیبت به هیچ ** هم اعتماد نکن وکیل هم هیچ غلطی نمیتونه برای شما بکنه چون در نهایت شما حودت شخصا باید جلوی وکیل از کیست دفاع کنی و بس.
ضمنا بیای اینجا همه ماشالله وکیلن و راهنماییت میکنن چی بگی و چی نگی و کم کم داستان میاد دستت
ترکیه دیپورتت نمیکنه اما به فرض قبولی هم یه آینده نامعلوم و انتظار طولانی مدت در حد حداقل 5 سال انتظارت رو میکشه..پس برای انتظار و مقصد نامعلوم و هر پیشامدی خودت رو آماده کن.
ترکیه اقامت نمیده به هیچ وجه من الوجوه...هرکسی گفت بیا برات اقامت میگیرم سریع ارتباطت رو باهاش قطع کن چون میخواد پولت رو بدزده.
15 هزار لیر سرمایه تون هم با وجود زن و بچه نهایتا واسه 6 ماه شما جوابگوئه و اگر واقعا مشکلی ندارید با این شرایط نیاید آقا جان نیاید...نیایید...خانواده تون رو آواره نکنید...خودتون رو بدبخت نکنید...پولتون رو تو جوب نریزید..والسلام
mminshim
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه ارديبهشت ماه 12, 1393 5:40 pm
تشکر کرده: 17 بار
تشکر شده: 18 بار
امتياز: 360
اعتبار: 10

UNREAD_POSTتوسط marta » پنج شنبه مهر ماه 22, 1395 8:17 am

نکته:

شما وقتی خودتون رو به یوان معرفی کردید برا پیش مصاحبه بهتون تاریخ میدن.و تاریخش هم حداقل 1 سال دیگه هست.یعنی تو این 1 سال شما فرصت داری کیس برا خودت بنویسی.اینقدر اینجا دوست و آشنا پیدا میکنی که میتونی برا خودت کیس بنویسی.و به هیچ ** اعتماد نکن و پول نده. البته اینجا هم که اومدی می تونی وکیل بگیری.
marta
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط hobin » پنج شنبه مهر ماه 22, 1395 10:34 am

دوست عزیز اگه واقعا مشکل نداری نیا، خودتو آواره نکن،بیشتر از اون چیزی که فکر میکنی زمان میبره، درضمن قبولی رو به راحتی به کسی نمیدن،لطفا خیلی مواظب باش.
hobin
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 1, 1395 7:16 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 13 بار
امتياز: 260

UNREAD_POSTتوسط pasha11n » پنج شنبه دي ماه 16, 1395 4:53 pm

In nameye tavigho taligh security check hamash ye mosht mozakhrafe
Faghat bekhatere inke hesabetun az dast dar rafteo shuresho darovordin
Bishtaretun na vejdan darin na chizi be esme shoour

Rikhtin hame be eshghe kharej tu in torkie
Badam miatd tu in keshvari ke be darde irooniaye mozakhrafi ke be jamee tahvil dadannemikhore
Ounghad mese mooro malakb taghazayd panahandegie bi mored kardin ke baes shodin haghe ouni ke mibayad be nachari tarkd vatan kone paymal kardin
Man tamane listaye topic in websito khundam
Ounayi ke neshastan tu baghale nanashuno hala havaye keshvare sevom darano montazeran bedunan inja jaye hich koon goshadi nist

Inja bayad ejare khune bedin sob ta shab mese sag zano mard bodoyin akharesham pado mimunin
Gozasht daheye 90 va 80 ke amrika amrikaye mamalatoon bood
Alan dige montazeran vase ye bahoone ke hamatuno berizan birun
Momkene betun visaye movaghat bedan va ta akhare omretun ba ye karte eghamat zendegi konin
Dige gozasht oun zamun ke pil mifrestadim iran khune mikharidim
Alan inja ouna ke mese shoma mian har roozam yekishoon safar mikone vase inke delesh tange nanashe hanuz gohi nashodan tu ye otagh ba dah nafare dige hamkhunean
kharjeshunam nanashun az iran vasashun mifreste
Baghiatunam ke eshghe show offit ke belakhare be kharej beresido ye ax ba mojasame azadi bendazid

Inja MODERN SLAVERY
Inja iran nist ke har vaght delet khast beshini khune ghorme sabzi bokhori tokhme beshkani beri shomal

Inja KAR KAR KAR
30 sal gheste khune midi tahwdham mimiri taze mifahmi hichvaght khune dar nabudi

Jam konid ghesehaye mozakhrafetuno

Security check 1 mahe
Hamun moghe ke asare angoshtetono gereftan tamame ajdadetuno darovordan
Alan faghat tu kaseye vay chekonsme khodeshun mundan ke shomaro tu kodum kharabe ja bedan behtare

Hamatunam amade bashid ke ta abad bi kar bemunid
Amrikaye ke alan hast AMERICAST na amrikaye mamali

Lotfan harki be shoma advice dade ke rah bioftid bade chand sali ke tu torkie hadar dadid montazere hadar shodane baghish bashid tu amrikayi ke jaye kesi ke natuneharf bezane nist
Jaye kesi ke gereftare mozakhrafate dino khorafate nist
Jaye bi saro bi pahayi ke oumadano in mamlekatam jahane sevomi kardan nist

Khaheshan ounayi ke hala biliteshon dasteshone hoshdar midam
Miyayd inja khodetuno avaz konin oun kesafataye mozakhrafe irooni ro ba irooni baziatoono inja nayarid
Already in mamlekato ye seriaton ke chand sale oumadid be kesafat keshidid
Az dorogh guyi az naseza az khodkhahi az tarze sohbato moasherat az ranandegi va az tavagho ke az hame donya darid

Ya bargardid irano goh nakhorid ya age miayn ye dafe eshtehaton kur nashe ke ma az aval steak mikhordimo goh to kasamun nabude

Chon boosh hamejaro bar midare
Va ounvaght vase amsale mano iranyiaye mese man anero heysiat nemizare

Omid be radie ouni ke ba fraud miad amrika

Mitunestam elame fraude hamatuno mikardam
Ke yadetun nare oun ghasami ke ounja mikhorid hamash ye doroghe mahze
pasha11n
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه شهريور ماه 11, 1395 4:03 am

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » پنج شنبه دي ماه 16, 1395 7:39 pm

mminshim نوشته است:

نکته:

عزیز جان اون 3 هزار دلارت رو بذار تو جیبت به هیچ ** هم اعتماد نکن وکیل هم هیچ غلطی نمیتونه برای شما بکنه چون در نهایت شما حودت شخصا باید جلوی وکیل از کیست دفاع کنی و بس.
ضمنا بیای اینجا همه ماشالله وکیلن و راهنماییت میکنن چی بگی و چی نگی و کم کم داستان میاد دستت
ترکیه دیپورتت نمیکنه اما به فرض قبولی هم یه آینده نامعلوم و انتظار طولانی مدت در حد حداقل 5 سال انتظارت رو میکشه..پس برای انتظار و مقصد نامعلوم و هر پیشامدی خودت رو آماده کن.
ترکیه اقامت نمیده به هیچ وجه من الوجوه...هرکسی گفت بیا برات اقامت میگیرم سریع ارتباطت رو باهاش قطع کن چون میخواد پولت رو بدزده.
15 هزار لیر سرمایه تون هم با وجود زن و بچه نهایتا واسه 6 ماه شما جوابگوئه و اگر واقعا مشکلی ندارید با این شرایط نیاید آقا جان نیاید...نیایید...خانواده تون رو آواره نکنید...خودتون رو بدبخت نکنید...پولتون رو تو جوب نریزید..والسلام

دوست محترم ،
من تعداد زيادى مسيحى رو ميشناسم در اينجا كه واقعا هم مسيحى هستند و تتو ايران وقتى كه بچه هاى كليسا ها رو گرفتن اونها هم بازداشت رفتن و تعهد دادن و و و بعد از چهار سال تازه دارن مصاحبه دوم هاشون را جواب ميگيرن ، در ضمن آمريكا هم نود درصد اون آدمهايى كه استيناف ميخورن را پشت چك نگه ميدارن ، ايمان به مسيح غسل خيلى مهم نيست اگر كتاب مقدس را خونده باشى دليلش رو ميدونى و به نظر
من اگر تو ايران مشكل ندارى و براى كليسا رفتن و غسل گرفتن ميخواى بياى اونجا يك راست برو اروپا و وقت و پولتو اينجا هدر نده ، اينجا جهنمه ، مخصوصا براى بچه ها ،
مصاحبه گرهاى يو ان اينجا همه مسلمونن و خيلى از كسايى كه تغيير دين دادن خوششون نمياد براى كيس مذهبى ، سوالهايى مبكنن كه اگر از ته دل ايماندار نباشى نميتونى جوابشونو بدى ، خيلى ها ممكن است با دروغ هم جواب بگيرن اما تعدادشون خيلى كمه ، كيسهاى مذهبى خيلى دير جراب ميگيره و اصلا نميارزه كه عمرتو اينجا تلف كنى و مفت مفت براى اين تركها كار كنى و آخرشم بخواى برگردى ايران ، اينكه ميگن تركيه بيرون نميندازه دروغه ، من دوست خودم اينجا بعد از ايتيناف دوم چون اعتراض نداده بود ، كيمليكش باطل شد و برش گردوندن ايران ، تركيه جاى زندگى نيست از چاله تو چاه افتادن است ، اگر مشكل ندارى ايران فكر اينجا اومدن را نكن
shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 101 بار
تشکر شده: 56 بار
امتياز: 1130
اعتبار: 3

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    نويسنده