هلسینکی

انجمن گفتگو پناهجویان ساکن آگری

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

هلسینکی

UNREAD_POSTتوسط daryoush » جمعه شهريور ماه 26, 1389 9:26 pm

سلام .. من 1 ماه هست که جواب استیناف گرفته ام با هیلسینکی تماس گرفتم و انها شماره کیس و اطلاعاتی راجع به من از من گرفتند.. و گفتند که با شما تماس گرفته خواهد شد... سوال من این هست که آیا من نامه استیناف را پر کنم و دوباره به سازمان ملل بفرستم یا منتظر هیلسینکی بمانم.. ؟؟ میترسم اگر منتظر بمانم تاریخ مصاحبه خیلی دیر به من بدهند... یعنی با خود فکر میکنم هرچه زودتر بفرستم زودتر تاریخ میگیرم... و 1 سوال دیگر هم این هست که اصلا توی برگه استیناف چی باید بنویسم... درخواست مصاحبه مجدد بکنم یا کیسم را توضیح بدهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی
نماد کاربر
daryoush
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
35.7%

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 23, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

Re: هلسینکی

UNREAD_POSTتوسط neda_21 » شنبه شهريور ماه 27, 1389 8:21 am

daryoush نوشته است:سلام .. من 1 ماه هست که جواب استیناف گرفته ام با هیلسینکی تماس گرفتم و انها شماره کیس و اطلاعاتی راجع به من از من گرفتند.. و گفتند که با شما تماس گرفته خواهد شد... سوال من این هست که آیا من نامه استیناف را پر کنم و دوباره به سازمان ملل بفرستم یا منتظر هیلسینکی بمانم.. ؟؟ میترسم اگر منتظر بمانم تاریخ مصاحبه خیلی دیر به من بدهند... یعنی با خود فکر میکنم هرچه زودتر بفرستم زودتر تاریخ میگیرم... و 1 سوال دیگر هم این هست که اصلا توی برگه استیناف چی باید بنویسم... درخواست مصاحبه مجدد بکنم یا کیسم را توضیح بدهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی

سلام
اگه خودتون استیناف نامه را پر کنید و بفرستید هیلسینکی منتفی خواهد شد دیگه با شما همکاری نمی کند. از 3 ماه تا 6 ما طول خواهد کشید تا به شما زنگ میزنه ولی معمولا تا 3 ماه زنگ خواهند زد. در برکه استیناف چیزی را توضیح میدهید که به اون دلیل به شما استیناف داده اند. در صورت نیاز خود آنها به شما مصاحبه مجدد خواهد داد.
موفق باشید
امضا بنی آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دیگر عضوها را نماند قرار
نماد کاربر
neda_21
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد ماه 31, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 15 بار
امتياز: 41
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط ramin756 » چهارشنبه شهريور ماه 30, 1389 2:13 am

دوست عزیز باید در برگه استیناف اگر اطلاعات جدیدی در مورد پرونده داری مشکلاتی که تا به حال ذکر نکردی که باعث خطر برای شما میشود کیست را که خود انها دستشون است اگر مشکل داشت جواب میگرفت فقط اطلاعات جدید و موارد علل رد شدن وحقایقی که برای پرونده شما مفید و مهم باشد را بنویسید.
عللی را ذکر کنید که باعث فرار شما از کشور خود گردیده یا عللی که در راه برگشتن به کشور شما موانع راایجاد میکند نامه ما باید مختصر و جامع باشد.
بعد از دادن نامه استیناف اگر مطلب جید و محکمی داشته باشید اگر ضرورت باشد مصاحبه برگذار میشود وگر نه خودشان تصمیم میگیرند.
انشا الله که خواب قبولی بگیری
موفقباشید
امضا درجهان فرمان کورش اولین منشور بود
سر به تعظیمش سراسر بابل و اشور بود
سینه اسپارت را تا قلب یونان چاک کرد
پشت بخت النصر را ساییده و بر خاک کرد
نماد کاربر
ramin756
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 27, 1389 10:30 pm
تشکر کرده: 0 دفعه