کسب درامد برای یک پناهنده ساکن ترکیه

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: کسب درامد برای یک پناهنده ساکن ترکیه

UNREAD_POSTتوسط stage » جمعه مرداد ماه 13, 1396 1:58 pm

afathi نوشته است:من توی بانک های زراعت و ایش حساب دارم تابحال مالیاتی یا همچین چیزی از من کم نشده...!!!
حتی یکی از دوستان من که بیشتر از یک سال بود از حساب بانکیش توی ایش بانک استفاده نکرده بود هیچ مشکلی براش پیش نیومد و هیج مالیاتی ازش کم نشد وقتی مجدد از حسابش استفاده کرد....!!!

برای باز کردن حساب هم شعب مختلف سلیقه ای عمل میکنند بعصی ها پاسپورت میخوان بعصی ها میگن برای ایرانی ها باز نمیکنیم و بعضی ها هم فقط کیملیک و اطلاعات نفوس + فیش آب و برق که به نام خودتون باشه.

به راحتی میتونید قبوض آب + برق + گاز را به حسابی که باز کردید معرفی کنید و ماهیانه مبلغ آن از حساب شما کسر بشه بدون اینکه نیاز باشه برای پرداخت آن به جایی مراجعه کنید.

ضمنا برای دریافت کریدیت کارت هم طبق معمول سلیقه ای عمل میشه حتی پرسنل بانک هم یکی برای پناهندها بدون برگه درآمد ماهیانه باز میکنند بعصی ها هم میگن نمیشه باید برگه درآمد ماهیانه داشته باسید از جایی گه کار میکنید.

این تجربه های من در خصوص باز کردن حساب بانکی در ترکیه بود که امید.ارم مفید بوده باشه

از ایش بانک پرسیدم گفت اگر مبلغ زیادی پول میخوای از ایران بیاد تو حساب ات خرد خرد به فاصله ی یک هفته بفرست که مالیه که برای بازرسی میاد ایراد نگیره و مالیات تعلق نگیره
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 67 بار
امتياز: 1345
اعتبار: 0

Re: کسب درامد برای یک پناهنده ساکن ترکیه

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » يکشنبه مرداد ماه 15, 1396 5:15 pm

stage نوشته است:
afathi نوشته است:من توی بانک های زراعت و ایش حساب دارم تابحال مالیاتی یا همچین چیزی از من کم نشده...!!!
حتی یکی از دوستان من که بیشتر از یک سال بود از حساب بانکیش توی ایش بانک استفاده نکرده بود هیچ مشکلی براش پیش نیومد و هیج مالیاتی ازش کم نشد وقتی مجدد از حسابش استفاده کرد....!!!

برای باز کردن حساب هم شعب مختلف سلیقه ای عمل میکنند بعصی ها پاسپورت میخوان بعصی ها میگن برای ایرانی ها باز نمیکنیم و بعضی ها هم فقط کیملیک و اطلاعات نفوس + فیش آب و برق که به نام خودتون باشه.

به راحتی میتونید قبوض آب + برق + گاز را به حسابی که باز کردید معرفی کنید و ماهیانه مبلغ آن از حساب شما کسر بشه بدون اینکه نیاز باشه برای پرداخت آن به جایی مراجعه کنید.

ضمنا برای دریافت کریدیت کارت هم طبق معمول سلیقه ای عمل میشه حتی پرسنل بانک هم یکی برای پناهندها بدون برگه درآمد ماهیانه باز میکنند بعصی ها هم میگن نمیشه باید برگه درآمد ماهیانه داشته باسید از جایی گه کار میکنید.

این تجربه های من در خصوص باز کردن حساب بانکی در ترکیه بود که امید.ارم مفید بوده باشه

از ایش بانک پرسیدم گفت اگر مبلغ زیادی پول میخوای از ایران بیاد تو حساب ات خرد خرد به فاصله ی یک هفته بفرست که مالیه که برای بازرسی میاد ایراد نگیره و مالیات تعلق نگیره

من سى ميليون هم دوبار زدم تو ايش بانك ، يعنى سى هزار تا و داييم هم اينجا خونه خريده سيصد هزار تا زده اما هيچ كدوم ماليات نداديم ، اما اينكخ بخوايى پول را سپرده كنى اينجا و سود بگيرى رو نميدونم چون سود بورس ايران در بدترين حالت كه اوراقه ساليانه ٢١ ٪‏ است از اينجا خيلى بالاتر است و نخواستم اينجا سپرده بازكنم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم shf1356 تشکر کرده اند:
stage (دوشنبه مرداد ماه 16, 1396 11:10 am)
رتبه: 9.09%

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 101 بار
تشکر شده: 56 بار
امتياز: 1130
اعتبار: 3

قبلي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟