منتظر درج کشور در سایت UN

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر درج کشور در سایت UN

UNREAD_POSTتوسط Mona22 » سه شنبه دي ماه 5, 1396 12:57 pm

سلام دوستان من منتظر گرفتن فرمها ار سفارت هستم... برا کسی ای نزدیکی ها فرم ارسال شده؟ چقدر باید منتظر موند؟؟؟ یه عدده میگن خودتون پر کنین بفرستین صبر نکنین خود سفارت فرم بفرسته؟ ایا درسته یا خلاف قانون؟؟؟؟
Mona22
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
20%

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 30, 1396 11:14 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » پنج شنبه دي ماه 7, 1396 11:01 am

Mona22:  سلام دوست گرامي.، من به شخصه فعلا كشور ندارم، قبلا داشتم و آمريكا بود ولي رد شدم و پروندم برگشته به يوان.، ولي تجربه ٤ سال كه در تركيه هستم اينو ميگه كه حتي اگر بتونيد فرمها رو از جايي دانلود كنيد و براشون بفرستيد اين كار رو نكنيد بهتره، علتش اين هست كه سفارت بر حسب نوبت فرمها رو ميفرسته، و چه فايده داره كه شما الان فرمها رو بفرستيد ولي وقت مصاحبه با سفير رو مثلا يك سال ديگه بهتون بدن، پس اين كار نتيجه اي نداره، ولي از اين لحاظ كه پرسيديد آيا اين كار غير قانوني است يا نه بايد بگم كه نه، ولي فايده اي نداره، چون بايد به روال عادي خودش طي بشه، چون زمان بين فرستادن فرمها تا مصاحبه با سفير نبايد بيشتر از ٢ ماه طول بكشه، مثل سال ٢٠١٤ كه كانادا به صورت عادي باز بود، و الان ٣ سال هست كه بسته است، ناگفته نماند كه توي اين سه سال به صورت تكو توكي يه سري كيسهاي خاص رو ميگرفت ولي به صورت عادي باز نبود كه حجم زيادي رو بگيره، تا سال ٢٠١٤ اينجوري بود كه وقتي كشور كانادا در سايت يوان درج ميشد، ٦ ماه بعدش اون فرد بايد پرواز ميكرد.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 29, 1396 9:54 pm
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 25 بار
امتياز: 510

UNREAD_POSTتوسط dada » پنج شنبه دي ماه 7, 1396 10:05 pm

zizigooloooo دوست عزیز من هم مثل شما از امریکا ردی خوردم و پروندهام برگشته به یو ان .از شما میخواستم بپرسم یو ان به شما چه جوابی داده و ایا ممکن هست که دیگه به امثال ما کشور تعلق نگیره .ممنون از شما دوست عزیز
dada
یک بی پناه
یک بی پناه
7.1%

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 4, 1396 11:38 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » جمعه دي ماه 7, 1396 2:37 am

Dada:  سلام خدمت شما دوست گرامي.،  يوان به من گفت كساني كه ردي يه كشوري رو ميگيرن و پروندشون به يوان برميگرده در اولويت كه نيستند هيچي بلكه ميرن به ته صف كشوري، يعني اول كساني كشور ميگيرن كه به صورت نرمال و عادي قبولي يوان رو دارن و الان منتظر كشور هستن، و جالب اينجاست كه در سايت يوان براي من نوشتند كه واجد شرايط كشوري نميباشم، آيا براي شما هم همين جمله رو نوشته در سايت يوانتون؟ ولي نه اينجور نيست كه به ماها كشور تعلق نگيره، فقط در انتهاي صف هستيم بر طبق گفته يوان. و يه چيز ديگه اينكه براي كساني مثل خود بنده كه در سايت يوانشون نوشته واجد شرايط كشور نميباشند به اين معني است كه پرونده در بخش حقوقي يوان گير كرده و هر موقع كه آزاد شد تازه به بخش كشوري ميره ما تازه از اون موقع به بعد بايد منتظر كشور باشيم، كه اينجور خيلي بد هست و كلي زمان ميبره.، من فكر ميكنم به طور كلي كساني كه ردي در هر كشوري رو كه دارن و پرونده به يوان برگشت ميخوره براشون همين جمله رو مينويسند كه واجد شرايط كشور نميباشند.، مجددا از شما اين رو ميپرسم كه آيا براي شما هم همين جمله رو نوشتند در سايت يوان كه واجد شرايط كشور نيستيد يا چيز ديگه اي براتون نوشتن؟ مرسي.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mostafajowkar » جمعه دي ماه 7, 1396 2:52 am

Zizigooloogooloozizi سلام دوست عزیز لطفا راهنمایی کن
27 ماهه پروندم بخش حقوقیه ا
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mostafajowkar در جمعه دي ماه 8, 1396 11:36 am .
mostafajowkar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه آبان ماه 9, 1394 6:34 pm
تشکر شده: 23 بار
امتياز: 460
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » جمعه دي ماه 8, 1396 5:36 am

Mostafajowkar:  سلام دوست عزيز، واقعا نميدونم بايد چي بگم، متاسفم.، ٢٧ ماه در بخش حقوقي خيلي خيلي زياده، ميتونم بپرسم كه كيستون چيه؟ مذهبي يا اجتماعي و يا سياسي؟!
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mostafajowkar » جمعه دي ماه 8, 1396 11:15 am

Zizigooloogooloozizi
اجتماعی
mostafajowkar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sara22 » جمعه دي ماه 8, 1396 11:39 am

mostafajowkar نوشته است:Zizigooloogooloozizi سلام دوست عزیز لطفا راهنمایی کن
27 ماهه پروندم بخش حقوقیه ارجاع نمیدن بخش کشوری پرونده معلولیت ذهنی ام روی پروندم هست کشور آمریکا یا کانادا یا هر دو پروندم پذیرش نکردن معنی اش این هست ؟

نه دوست عزیز.به این معنی نیست که کشوری شما رو قبول نکرده .این حالت یعنی بعد قبولیتون هنوز پرونده تون در بخش حقوقی هست و به قسمت کشوری ارجاع داده نشده.و پرونده هایی رو به قسمت کشوری میفرستن که شرایط اورژانسی بر ای گرفتن کشور داشته باشن.مثلا زن تنها.مریض یا کیسشون اونقدر قوی و جونشون در خطر بوده.(البته 80 درصد از کسایی که رفتن کشوری با کیسهای دروغی اورژانسی رفتن).نه مثل من و شما که اینهمه منتظریم.من هم 28 ماهه منتظر کشورم.پس به نظر من تلاش کنید و برید آسام و شرایط بدتون رو بگید تا از حقوقی پرونده تون خلاص شه.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 55 بار
تشکر شده: 24 بار
امتياز: 485
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط mostafajowkar » جمعه دي ماه 8, 1396 12:11 pm

sara22 ممنون از راهنمایی
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
شما درست میگید

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mostafajowkar تشکر کرده اند:
sara22 (جمعه دي ماه 8, 1396 9:56 pm)
رتبه: 9.09%

mostafajowkar
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط rahimjafari » جمعه دي ماه 8, 1396 12:46 pm

من 6ماه پروندم تو کشوری هست و 8ماه بعد ورودم به ترکیه مصاحبه اصلی و قبولی گرفتم و تلفنی کانادا گفتن ولی هنوز تو سایت نزدن چرا؟؟؟؟؟؟؟
rahimjafari
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 8, 1396 12:40 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 85

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » جمعه دي ماه 8, 1396 3:52 pm

Mostafajowkar: همين طور كه خانوم سارا٢٢ گفتن پيگيري كنيد، بالاخره از دست روي دست گذاشتن بهتره،،،،، و در مورد شما آقاي رحيم جعفري: به خيلي ها تلفني كشور دادن ولي در سايت يوان براشون نزدن مثل شما،، ولي حالا اجازه بدين يه چيزي براتون تعريف كنم، كه باورش براي همتون سخت و عجيبه،، براي يكي از دوستاي من توي سايت يوان زدن كانادا و يكسال و نيم هم ايشون كانادا رو توي سايت يوانش داشت، و بعد از ١/٥ سال كانادا رو برداشتن و براش آمريكا رو زدن. يعني ايشون براي ١/٥ سال الكي كانادا رو داشت.، فقط اينو ميتونم بگم كه روي هيچ چيز در مورد يوان و كشورها نميشه حساب كرد.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط rahimjafari » جمعه دي ماه 8, 1396 7:16 pm

Zizigooloogooloozizi نوشته است:Mostafajowkar: همين طور كه خانوم سارا٢٢ گفتن پيگيري كنيد، بالاخره از دست روي دست گذاشتن بهتره،،،،، و در مورد شما آقاي رحيم جعفري: به خيلي ها تلفني كشور دادن ولي در سايت يوان براشون نزدن مثل شما،، ولي حالا اجازه بدين يه چيزي براتون تعريف كنم، كه باورش براي همتون سخت و عجيبه،، براي يكي از دوستاي من توي سايت يوان زدن كانادا و يكسال و نيم هم ايشون كانادا رو توي سايت يوانش داشت، و بعد از ١/٥ سال كانادا رو برداشتن و براش آمريكا رو زدن. يعني ايشون براي ١/٥ سال الكي كانادا رو داشت.، فقط اينو ميتونم بگم كه روي هيچ چيز در مورد يوان و كشورها نميشه حساب كرد.

خب الان که امریکا کاملا کنسل شده. ایا این روزها پروازی انجام میشه؟ و بعضی میگن انگلیس بهمون دادن راسته؟ ما دیدید
rahimjafari
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 8, 1396 12:40 pm
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 85

UNREAD_POSTتوسط dada » جمعه دي ماه 8, 1396 10:17 pm

zizigoolooo---دوست عزیز ممنون از پاسخگوئی شما .بله در سایت من هم دقیقا زده واجد شرایط کشوری نیست . و الان مدت سه سال از رد کشوری من میگذرد .در ضمن با این حساب یعنی پرونده ما در بخش کشوری نیست و باید با بخش حقوقی یو ان تماس بگیریم؟
dada
یک بی پناه
یک بی پناه
7.1%

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 4, 1396 11:38 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » شنبه دي ماه 9, 1396 3:58 am

Rahimjafari:  نه آمريكا فقط مرحله آي سي ام سي ٢ كنسل شده كه در واقع مهمترين و اصلي ترين مرحله است، ولي ١ و مديكال و كالچر و پرواز به صورت تكوتوك انجام ميشه. و اما راجب انگليس! بله الان انگليس و كانادا باز هستند، و حتي به دو نفر هم ژاپن رو دادند، راجب ژاپن باورش براي خودم هم سخت بود ولي واقعيت داره، ولي اين به اين معني نيست كه ژاپن باز شده براي پناهندگان، چون فقط به تعداد انگشتان دست چند نفري رو گرفته.    و شما دوست عزيز dada:  خواهش ميكنم وظيفم هست.، بايد بگم كه خب ٣ سال زياد هست، ولي يك نكته رو نبايد فراموش كنيم، ، اينكه دقيقا از ٣ سال پيش تا به الان يعني از سال ٢٠١٤ تا ٢٠١٧ همه كشورها بجز آمريكا براي ايرانيها بسته بود، شما هم به همين دليل هست كه ٣ سال منتظر يه كشور ديگه هستيد، ولي از ٢ هفته پيش كانادا به صورت رسمي براي عزيزان هموطن باز شده، و اميد به پروردگار كه شما يا امسال و يا نهايتش در سال ٢٠١٩ كشور خواهيد گرفت، مطمن باشيد، جسارتا ميخواستم ازتون بپرسم كه كيستون چيه؟! مذهبي، يا سياسي و يا اجتماعي هستيد؟ ممنون.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Zizigooloogooloozizi » شنبه دي ماه 9, 1396 4:05 am

Dada:  ببخشيد فراموش كردم توي كامنت بالا جوابتون رو بدم،،، بله عزيز بايد با بخش حقوقي تماس بگيريد.، ولي بخش حقوقي هم متاسفانه جواب درستي نميده و فقط ميگن كه بايد منتظر باشيد.
Zizigooloogooloozizi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها