منتظر درج کشور در سایت UN

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر درج کشور در سایت UN

UNREAD_POSTتوسط Sagan » سه شنبه شهريور ماه 7, 1396 2:35 pm

barbod_usa نوشته است:
Gaspadin نوشته است:
barbod_usa نوشته است:من ردی از کانادا دارم یکمی وضعیتم از شما وخیم تره. شما کارت حل میشه به زودی

جناب باربد ببخشید من شنیدم کانادا به سختی به کسی ردی میده. میشه بپرسم ردی شما به چه دلیل بوده؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید چون من هم منتظر مصاحبه کانادا هستم

شنیدن کی بود مانند دیدن... خودم هم دقیق نمیدونم چرا:)

شما هم از امریکا و هم از کانادا ردی گرفتید؟
از هر دوتاش؟
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط barbod_usa » چهارشنبه شهريور ماه 8, 1396 9:52 am

Sagan نوشته است:
barbod_usa نوشته است:
Gaspadin نوشته است:
barbod_usa نوشته است:من ردی از کانادا دارم یکمی وضعیتم از شما وخیم تره. شما کارت حل میشه به زودی

جناب باربد ببخشید من شنیدم کانادا به سختی به کسی ردی میده. میشه بپرسم ردی شما به چه دلیل بوده؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید چون من هم منتظر مصاحبه کانادا هستم

شنیدن کی بود مانند دیدن... خودم هم دقیق نمیدونم چرا:)

شما هم از امریکا و هم از کانادا ردی گرفتید؟
از هر دوتاش؟

faghat canada
barbod_usa
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 30, 1395 12:26 am
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » جمعه شهريور ماه 10, 1396 1:35 pm

درج سایت آمریکا برای یکی از پناهندگان در ایام تعطیل؛ روز ظفر بایرامی یا همان عید پیروزی.
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 26, 1394 12:04 am
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 77 بار
امتياز: 1545
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » جمعه شهريور ماه 10, 1396 3:12 pm

parandeh_mohajer نوشته است:درج سایت آمریکا برای یکی از پناهندگان در ایام تعطیل؛ روز ظفر بایرامی یا همان عید پیروزی.

بگرد ببین کارگاه بهروز و امیر و شرکا کی یک عکس میگذارند از تعیین کشوری و فورا پخشش کن
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

بیش از هفت هزار پناهنده قبول شده ایرانی در ترکیه هستند که بیشترشون کشور برایشان تعیین نشده است.یک نفر ده نفر صد نفر را بزرگنمایی میکنید تا نشان بدهید همه چیز عادیست و من چقدر خوشبختم
عضويت  / ورود

Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » جمعه شهريور ماه 10, 1396 3:35 pm

Datis31 نوشته است:
parandeh_mohajer نوشته است:درج سایت آمریکا برای یکی از پناهندگان در ایام تعطیل؛ روز ظفر بایرامی یا همان عید پیروزی.

بگرد ببین کارگاه بهروز و امیر و شرکا کی یک عکس میگذارند از تعیین کشوری و فورا پخشش کن
عضويت  / ورود

بیش از هفت هزار پناهنده قبول شده ایرانی در ترکیه هستند که بیشترشون کشور برایشان تعیین نشده است.یک نفر ده نفر صد نفر را بزرگنمایی میکنید تا نشان بدهید همه چیز عادیست و من چقدر خوشبختم
عضويت  / ورود

کاربر Datis31  تو که میگی گروه بهروز و امیر و شرکا اراجیف مینویسند؛  تو چرا یکسره اون تو سرک میکشی.
اگر اراجیف است تو سرک نکش؛ ما خدا را شکر میکنیم که کشور داده میشود حتی برای یک یا ده نفر.بازم خدا را شکر.
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » جمعه شهريور ماه 10, 1396 3:46 pm

parandeh_mohajer نوشته است:
Datis31 نوشته است:

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

کاربر Datis31  تو که میگی گروه بهروز و امیر و شرکا اراجیف مینویسند؛  تو چرا یکسره اون تو سرک میکشی.
اگر اراجیف است تو سرک نکش؛ ما خدا را شکر میکنیم که کشور داده میشود حتی برای یک یا ده نفر.بازم خدا را شکر.

برای نقد یک شخص یا گروه یا هر چیز دیگری باید آن را شناخت،مطالعه و بررسی کرد سپس نقد یا افشا کرد.من هم این  باند کیس ساز و اموزش دهنده کیس را رصد میکنم و گاهی خنده ام میگیرد وقتی پیام های صوتی شان را گوش میدهم که چقدر ناشیانه حرف میزنند و مردم را ابله و بی شعور فرض می کنند.
یک نمونه اش همین لایه سوم امنیتی
عضويت  / ورود

یا سوتی ای که چند وقت پیش دادند،مراحل پذیرش و چک های امنیتی امریکا را از human rights first گذاشته بودند که این روند جدید امریکاست و لایه سوم امنیتی که من کلی خندیدم که اینها حتا نفهمیدند این متن انگلیسی مربوط به چی هست !!!!!
متن مربوط به روش های چک امنیتی بود که سالهاست امریکا این روند را دارد،اینها نفهمیده بودند اصلا متن دقیقا چیست و گفتند مراحل جدید چک های امنیتی .اگر کسی انگلیسی مسلط میبود متوجه پرت و پلا گویی اینها و بی ربط بودن متن و پیام صوتی میشد!
عضويت  / ورود

حالا این یکیش....
برای همین میگویم اینها کلاهبردارند و اصلا چیزی بارشان نیست.

Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » جمعه شهريور ماه 10, 1396 4:02 pm

Datis31 نوشته است:
Datis31 نوشته است:

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

برای نقد یک شخص یا گروه یا هر چیز دیگری باید آن را شناخت،مطالعه و بررسی کرد سپس نقد یا افشا کرد.من هم این  باند کیس ساز و اموزش دهنده کیس را رصد میکنم و گاهی خنده ام میگیرد وقتی پیام های صوتی شان را گوش میدهم که چقدر ناشیانه حرف میزنند و مردم را ابله و بی شعور فرض می کنند.
عضويت  / ورود

یا سوتی ای که چند وقت پیش دادند،مراحل پذیرش و چک های امنیتی امریکا را از human rights first گذاشته بودند که این روند جدید امریکاست و لایه سوم امنیتی که من کلی خندیدم که اینها حتا نفهمیدند این متن انگلیسی مربوط به چی هست !!!!!
متن مربوط به روش های چک امنیتی بود که سالهاست امریکا این روند را دارد،اینها نفهمیده بودند اصلا متن دقیقا چیست و گفتند مراحل جدید بررسی پرونده توسط امریکا!!.اگر کسی انگلیسی مسلط میبود متوجه پرت و پلا گویی اینها و بی ربط بودن متن و پیام صوتی میشد!
عضويت  / ورود

حالا این یکیش....

Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sapphire » جمعه شهريور ماه 10, 1396 5:11 pm

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
Datis31 نوشته است:
Datis31 نوشته است:
Datis31 نوشته است:

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

متن مربوط به روش های چک امنیتی بود که سالهاست امریکا این روند را دارد،اینها نفهمیده بودند اصلا متن دقیقا چیست و گفتند مراحل جدید بررسی پرونده توسط امریکا!!.اگر کسی انگلیسی مسلط میبود متوجه پرت و پلا گویی اینها و بی ربط بودن متن و پیام صوتی میشد!
عضويت  / ورود

حالا این یکیش....

sapphire
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 10, 1393 2:47 pm
تشکر کرده: 0 دفعه

UNREAD_POSTتوسط sapphire » جمعه شهريور ماه 10, 1396 5:14 pm

کاربران عزیز

اسیاب به نوبت .فقط زود نتیجه گیری و قضاوت نکنیم

صبر خیلی چیزها را روشن میکند

شاد باشید
آخرين ويرايش توسط sapphire on جمعه شهريور ماه 10, 1396 5:15 pm, ويرايش شده در 2.
sapphire
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 10, 1393 2:47 pm

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » يکشنبه شهريور ماه 11, 1396 12:47 am

تصویری که گذاشته شده از کشور داده شده به یک نفر با توجه به تاریخ ورود آن یعنی یکسال و چهار ماه نشان دهند این است که یا آن شخص خیلی خوش شانس بوده و امیدوارم تا آخر هم چنین باشد یا شرایط خاصی داشته که بعد از این مدت هم مصاحبه شده و هم جواب قبولی را گرفته و کشوری هم به ایشان داده شده، اگر کسی از وضعیت ایشان اطلاعی دارد و امکان دارد توضیح بیشتری بدهد ممنون می شویم .
Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 30, 1396 12:10 am
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 220

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 11:02 am

Shanderman نوشته است:تصویری که گذاشته شده از کشور داده شده به یک نفر با توجه به تاریخ ورود آن یعنی یکسال و چهار ماه نشان دهند این است که یا آن شخص خیلی خوش شانس بوده و امیدوارم تا آخر هم چنین باشد یا شرایط خاصی داشته که بعد از این مدت هم مصاحبه شده و هم جواب قبولی را گرفته و کشوری هم به ایشان داده شده، اگر کسی از وضعیت ایشان اطلاعی دارد و امکان دارد توضیح بیشتری بدهد ممنون می شویم .

این شخص بهایی زاده است چون سمت چپ تصویر یک خونه کم است و ایشان از پیش مصاحبه به آی سی ام سی یک راه پیدا کرده است .
طبق قوانین بین کشور آمریکا و سازمان ملل اینها نیازی به مصاحبه سازمان ملل ندارند و طبق ارایه معرفینامه به icmc 1 میروند.
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Shanderman » يکشنبه شهريور ماه 12, 1396 9:52 pm

با یکی از دوستان بهایی صحبت می کردم گفت از نظر دیانت بهایی هیچ تفاوتی بین بهایی زاده و فردی که بعدا بهایی شده وجود ندارد و این تقسیم بندی از طرف یو ان و ای سی ام سی صورت می گیرد.از طرفی دولت جدید آمریکا هم فعلا به دیانت افراد کاری نداره فقط ملیت آنها را در نظر می گیرد .هم اکنون تعداد زیادی از بهائیان در ای سی ام سی مانده اند و به چند نفر هم ردی داده اند بقول دوستان بهایی ، حسن عاقبت مجهول است !!
Shanderman
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 30, 1396 12:10 am
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 220

UNREAD_POSTتوسط Mahtaberoshan » دوشنبه شهريور ماه 12, 1396 12:04 am

کاربر shanderman
بله در اصل هیچ تفاوتی وجود نداره هیچ ، که حتی کسی که به دیانت بهایی ایمان میاره، حتی ارج و قربش هم چه بسا بیشتره. چرا که خودش تحقیق کرده و ایمان آورده. نه به عنوان مثال منی که اجدادم هم بهایی بودند و از زمانی که چشم باز کردم، با این مذهب آشنا بودم و زحمتی خودم برای شناختش نکشیدم. مشکل اینجاست که نود و نه در صد کسانی که بهایی اینجا میگن هستن، کیس میخوان درست کنن و پناهندگی از طریق دین رو یک راه راحت میدونن و در اصل از دین سو استفاده میکنن. اینجاست که یو ان و سازمان ها هم میفهمن و تفاوت قایل میشن. چه چیزهایی شنیدم که سر ادم سوت میکشه. که وقتی مثلا طرف پاشو گداشته آمریکا، عکس پیامبر ما رو که با خودش برده، پاره کرده و خدا رو شکر شنیدم که از همون امریکا هم برش گردوندن. یا تو جمع های خودشون تو همین ترکیه به پیامبر و دین ما فحش میدن و به قرآن قسم خوردن ، ورد زبونشه. من واقعا روی دینم حساسم و نمیتونم تحمل کنم که کسی از اسم دین ، بخواد به هدفش برسه. چه دیانت بهایی چه مسیحی.
Mahtaberoshan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 31, 1395 11:57 pm
تشکر کرده: 40 بار
تشکر شده: 33 بار
امتياز: 665
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط sami1371 » دوشنبه شهريور ماه 13, 1396 4:00 am

salam bacheha to site dostam zade usa bahai zadeh ham hast be chanta dostam ham tarikhe mosahebe icmc 1 dadan
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
sami1371
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
64.3%

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 29, 1396 7:28 pm
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط aminx64 » سه شنبه شهريور ماه 14, 1396 5:16 pm

sami1371 نوشته است:salam bacheha to site dostam zade usa bahai zadeh ham hast be chanta dostam ham tarikhe mosahebe icmc 1 dadan

باهاش تماس گرفتن بعد زدن، یا مستقیم کشور رو زدن تو سایت؟
aminx64
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 20, 1395 2:11 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 180

قبليبعدي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها