منتظر درج کشور در سایت UN

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر درج کشور در سایت UN

UNREAD_POSTتوسط stage » شنبه مرداد ماه 28, 1396 3:14 pm

sarinagool نوشته است:
Knhgffdsx نوشته است:من نميدونم ولي  خيلي مشكوك هستند حتي دفتر اصلي يوان كه مصاحبه أصلي رو ميكردند جمع شده يعني مصاحبه هاي أصلي جديدا تو همون جايي كه ثبت نام انجام ميشه ميكنند اون دفتر أصلي كه مصاحبه هاي أصلي رو ميكردند جمع شده بخش كشوري ديگه نيست اثري ازش سفير هاي امريكانيستن
كشور ديگه پناهنده نميگيره فقط همين شماره ٤٤٤٤٨٦٨ مونده اون ها هم كه چيز زيادي نميدون واقعا كسي اگه اطلاعات داره بگه خيلي نگرانيم

خیلی وقته دیگه مصاحبه های اصلی تو دفتر اصلی سازمان انجام نمیشه تقریبا 5 ماهی هست دفترش که تو سنجاک محله سی بود دیگه اونجا مصاحبه انجام نمیدن
اما جمع نشده چون فقط مصاحبه ها رو از اونجا انتقال دادن

به کجا انتقال دادن ؟؟؟ ..... تو شهر ما که مصاحبه های اصلی در آسام شهر خودمون انجام میشه .....
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 76 بار
تشکر شده: 66 بار
امتياز: 1325
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط sarinagool » شنبه مرداد ماه 28, 1396 4:45 pm

stage نوشته است:
sarinagool نوشته است:
Knhgffdsx نوشته است:من نميدونم ولي  خيلي مشكوك هستند حتي دفتر اصلي يوان كه مصاحبه أصلي رو ميكردند جمع شده يعني مصاحبه هاي أصلي جديدا تو همون جايي كه ثبت نام انجام ميشه ميكنند اون دفتر أصلي كه مصاحبه هاي أصلي رو ميكردند جمع شده بخش كشوري ديگه نيست اثري ازش سفير هاي امريكانيستن
كشور ديگه پناهنده نميگيره فقط همين شماره ٤٤٤٤٨٦٨ مونده اون ها هم كه چيز زيادي نميدون واقعا كسي اگه اطلاعات داره بگه خيلي نگرانيم

خیلی وقته دیگه مصاحبه های اصلی تو دفتر اصلی سازمان انجام نمیشه تقریبا 5 ماهی هست دفترش که تو سنجاک محله سی بود دیگه اونجا مصاحبه انجام نمیدن

به کجا انتقال دادن ؟؟؟ ..... تو شهر ما که مصاحبه های اصلی در آسام شهر خودمون انجام میشه .....

الان مصاحبه های اصلی کسانی که تو شهرشون انجام نمیشه انکارا تو دفتر اسام انکارا انجام میشه قبلا تو یو ان انکارا انجام میشد
sarinagool
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 15, 1393 10:49 pm
تشکر کرده: 16 بار
تشکر شده: 16 بار
امتياز: 320

UNREAD_POSTتوسط stage » شنبه مرداد ماه 28, 1396 9:45 pm

sarinagool نوشته است:
stage نوشته است:
sarinagool نوشته است:

الان مصاحبه های اصلی کسانی که تو شهرشون انجام نمیشه انکارا تو دفتر اسام انکارا انجام میشه قبلا تو یو ان انکارا انجام میشد

آسام آنکارا منظورتون همونجاست که ثبت نام انجام دادیم ..... مارینا یولو ؟؟؟

stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » شنبه مرداد ماه 28, 1396 9:53 pm

دوستان تا الان من فقط از دوستان شنیدم تو سایت شون مصاحبه کشوری داده شد نوشتند کشور آمریکا دادند و تو سایت شون USA نوشتند و آی سی ام سی یک تاریخ دادند و مصاحبه ی آی سی ام سی یک رفتند بعد این همه انگار استاپ خورده حتی یه مورد هم نشنیدم تاریخ آی سی ام سی دو برن یا تاریخ بگیرند .... تقریبا ۹۰ درصد رو هم آی سی ام سی ردی داده .... اگر فکرم یا نتیجه گیری ام غلطه یا مواردی خلاف گفته ام سراغ دارید بفرمایید از نگرانی دربیاییم گاهی خیلی هم خداروشکر میکنم که فعلا تو wait کشور هستم و بازیچه ی ردی آی سی ام سی قرار نگرفتم امیدوارم کشورهای دیگه به فکر ماها بافتند و همگی از این بلاتکلیفی دربیاییم
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sarinagool » شنبه مرداد ماه 28, 1396 10:10 pm

stage نوشته است:
sarinagool نوشته است:
stage نوشته است:
sarinagool نوشته است:

آسام آنکارا منظورتون همونجاست که ثبت نام انجام دادیم ..... مارینا یولو ؟؟؟

بله

sarinagool
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sarinagool » شنبه مرداد ماه 28, 1396 10:18 pm

stage نوشته است:دوستان تا الان من فقط از دوستان شنیدم تو سایت شون مصاحبه کشوری داده شد نوشتند کشور آمریکا دادند و تو سایت شون USA نوشتند و آی سی ام سی یک تاریخ دادند و مصاحبه ی آی سی ام سی یک رفتند بعد این همه انگار استاپ خورده حتی یه مورد هم نشنیدم تاریخ آی سی ام سی دو برن یا تاریخ بگیرند .... تقریبا ۹۰ درصد رو هم آی سی ام سی ردی داده .... اگر فکرم یا نتیجه گیری ام غلطه یا مواردی خلاف گفته ام سراغ دارید بفرمایید از نگرانی دربیاییم گاهی خیلی هم خداروشکر میکنم که فعلا تو wait کشور هستم و بازیچه ی ردی آی سی ام سی قرار نگرفتم امیدوارم کشورهای دیگه به فکر ماها بافتند و همگی از این بلاتکلیفی دربیاییم

والا پرونده ما رو دادن امریکا و تو سایت یکی دو هفته قبل نوشتن کشور پناهنده پذیر امریکا
به ای سی ام سی ایمیل دادم و تماس گرفتتم وضعیت پرونده رو بپرسم گفتن پروندتون  دست ما نیست از یوان پیگیر بشید چند نفر از دوستان هم که براشون نوشته بودن کشور امریکا اونا هم پیگیر شدن از ای سی ام سی دقیقا همین جوابو شنیدن که پرونده دست ما نیست از یو ان پیگیر بشید وضعیت پرونده رو به شماره که جدیدا دادن مشاوره اسام  هست تماس میگیریم میگن ما دسترسی به وضعیت بعد از کشوری پروندتون نداریم وخداحافظی میکنه  یعنی فقط برا  دلخوشی تو سایت یسری نوشته ها رو از جمله کشوری داده شد و یا اسم کشور رو میزنن
که دلخوش باشیم و از فشاری که پناهنده ها هر روز با تماس بهشون وارد میکنن اینجوری خلاص کنن خودشونو
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
فعلا اینجور که مشخصه همه سرکاریم و هیچ خبری نیست  
عضويت  / ورود

sarinagool
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » يکشنبه مرداد ماه 28, 1396 12:02 am

sarinagool نوشته است:
stage نوشته است:دوستان تا الان من فقط از دوستان شنیدم تو سایت شون مصاحبه کشوری داده شد نوشتند کشور آمریکا دادند و تو سایت شون USA نوشتند و آی سی ام سی یک تاریخ دادند و مصاحبه ی آی سی ام سی یک رفتند بعد این همه انگار استاپ خورده حتی یه مورد هم نشنیدم تاریخ آی سی ام سی دو برن یا تاریخ بگیرند .... تقریبا ۹۰ درصد رو هم آی سی ام سی ردی داده .... اگر فکرم یا نتیجه گیری ام غلطه یا مواردی خلاف گفته ام سراغ دارید بفرمایید از نگرانی دربیاییم گاهی خیلی هم خداروشکر میکنم که فعلا تو wait کشور هستم و بازیچه ی ردی آی سی ام سی قرار نگرفتم امیدوارم کشورهای دیگه به فکر ماها بافتند و همگی از این بلاتکلیفی دربیاییم

والا پرونده ما رو دادن امریکا و تو سایت یکی دو هفته قبل نوشتن کشور پناهنده پذیر امریکا
به ای سی ام سی ایمیل دادم و تماس گرفتتم وضعیت پرونده رو بپرسم گفتن پروندتون  دست ما نیست از یوان پیگیر بشید چند نفر از دوستان هم که براشون نوشته بودن کشور امریکا اونا هم پیگیر شدن از ای سی ام سی دقیقا همین جوابو شنیدن که پرونده دست ما نیست از یو ان پیگیر بشید وضعیت پرونده رو به شماره که جدیدا دادن مشاوره اسام  هست تماس میگیریم میگن ما دسترسی به وضعیت بعد از کشوری پروندتون نداریم وخداحافظی میکنه  یعنی فقط برا  دلخوشی تو سایت یسری نوشته ها رو از جمله کشوری داده شد و یا اسم کشور رو میزنن
که دلخوش باشیم و از فشاری که پناهنده ها هر روز با تماس بهشون وارد میکنن اینجوری خلاص کنن خودشونو
عضويت  / ورود
فعلا اینجور که مشخصه همه سرکاریم و هیچ خبری نیست  
عضويت  / ورود

کاشکی میشد یه کاری کرد ..... کاشکی میشد
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » يکشنبه مرداد ماه 29, 1396 7:47 am

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Datis31 در شنبه شهريور ماه 4, 1396 10:07 am .
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 20, 1395 12:58 pm
تشکر کرده: 36 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 545

UNREAD_POSTتوسط Knhgffdsx » يکشنبه مرداد ماه 29, 1396 3:23 pm

شرايط آنقدر پيچيده شده كه نميشه پيش بيني كرد و هيچ كس هم هيچ خبري ندارد ولي چيزي كه معلومه از اينم بدتر خواهد شد تا به حال در هيچ دوره اي همچين اتفاق هايي نيوفتاده بود بايد
دست به دست هم بدهيم و كاري كنيم

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Knhgffdsx تشکر کرده اند:
Sare (دوشنبه مرداد ماه 30, 1396 11:54 am)
رتبه: 9.09%

Knhgffdsx
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
85.7%

تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 26, 1396 4:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 20

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » جمعه شهريور ماه 3, 1396 5:30 pm

دوستان امروز به نقل از منبع خبری تلگرامی کانال کار گروه حقوق بشری به یک خانواده کشور انگلستان داده شده است. تایید و تکذیب بعهده کانال تلگرامی ذکر شده میباشد.
عضويت  / ورود
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط parandeh_mohajer در جمعه شهريور ماه 3, 1396 10:04 pm .
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 26, 1394 12:04 am
تشکر کرده: 9 بار
تشکر شده: 77 بار
امتياز: 1545
اعتبار: 4

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » جمعه شهريور ماه 3, 1396 5:47 pm

parandeh_mohajer نوشته است:دوستان امروز به نقل از منبع خبری تلگرامی کانال کار گروه حقوق بشری به یک خانواده که فرزندشان دارای نارسایی شنیداری است کشور انگلستان داده شده است. تایید و تکذیب بعهده کانال تلگرامی ذکر شده میباشد.
عضويت  / ورود

دوست عزیز،
این کانال و گروه و یونیکا و بهروز بازرگان اطلاعات و اخبار را تحریف میکنند.اینها یک باند اند که در کایسری و اسکی شهیر مشغول اند و امیر نصری در اسکی شهیر یکی از سرکرده های این باند هست.
انگلستان پناهنده ایرانی نمیگیره و یک دهه و حتا بیشتره که پناهنده ایرانی از ترکیه نگرفته و کلا ایرانی نمیگیره.
همین الان بریتانیا پناهنده میگیره اما نه ایرانی!
لطفا در پخش شایعه این باند کیس نویس و منفعت جو شریک نشین.

سرکرده های این باند خودشون استینافی هستند و امیر نصری یکی از سرکرده های این باند تابستان گذشته به دلیل اعتیاد و عدم اعتبار کیس جعلی مسیحی از ای سی ام سی دو ردی گرفته حالا شده مشاور حقوقی و فعال حقوق بشر !!!!
وای بر کسانی که نشستند پای اراجیف اینها
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » جمعه شهريور ماه 3, 1396 10:29 pm

Datis31 نوشته است:
parandeh_mohajer نوشته است:دوستان امروز به نقل از منبع خبری تلگرامی کانال کار گروه حقوق بشری به یک خانواده که فرزندشان دارای نارسایی شنیداری است کشور انگلستان داده شده است. تایید و تکذیب بعهده کانال تلگرامی ذکر شده میباشد.
عضويت  / ورود

دوست عزیز،
این کانال و گروه و یونیکا و بهروز بازرگان اطلاعات و اخبار را تحریف میکنند.اینها یک باند اند که در کایسری و اسکی شهیر مشغول اند و امیر نصری در اسکی شهیر یکی از سرکرده های این باند هست.
انگلستان پناهنده ایرانی نمیگیره و یک دهه و حتا بیشتره که پناهنده ایرانی از ترکیه نگرفته و کلا ایرانی نمیگیره.
همین الان بریتانیا پناهنده میگیره اما نه ایرانی!
لطفا در پخش شایعه این باند کیس نویس و منفعت جو شریک نشین.

سرکرده های این باند خودشون استینافی هستند و امیر نصری یکی از سرکرده های این باند تابستان گذشته به دلیل اعتیاد و عدم اعتبار کیس جعلی مسیحی از ای سی ام سی دو ردی گرفته حالا شده مشاور حقوقی و فعال حقوق بشر !!!!
وای بر کسانی که نشستند پای اراجیف اینها

به هر حال من خبری بود که اونجا دیدم چه راست و چه دروغ؛ و شما هم وظیفه خود را مبنی بر جعلی بودن این گروه اعلام کردی و  همین یعنی احترام گذاشتن به یکدیگر؛ اگر من این موضوع را تایپ نمی کردم چند تا عضو جدید از کجا میتوانستند بفهمند که این گروه تلگرامی جعلی است. البته عنوان جعلی بودن این گروه تلگرامی با آیدی panahjoo5@ موسوم به گروه کار حقوق بشری را کازبر Datis31 مطرح کردند و قضاوت آن بر عهده شماست. به هر حال امروز اونجا نوشته بود به یک خانواده کشور انگلستان را دادند و اگر این مطلب صحت داشته باشد قطعا به تعداد دیگری خواهند داد ؛ ولی کاربر Datis31  شما هم لطف کن عفت کلام داشته باش یعنی چه شما شریک باند کیس نویس نشو و یا وای بر کسانی که پای این اراجیف می نشینند؛ شما در حدی نیستی که بخواهی امر و نهی کنی.
من در خبری که اطلاع رسانی کردم خاطر نشان کردم اسم گروه تلگرامی را و عنوان کردم تایید و تکذیب بعهده خودشان؛ ولی شما ما را شریک دزد کردی و پای اراجیف نشین کردی.
لطف کن از این به بعد که تایپ میکنی ببین چی تایپ میکنی و بعد طرف مقابل را در نظر بگیر ؛ من تا زمانی برای هر کاربر احترام قایلم که نه تنها واسه من بلکه برای کاربران دیگر هم احترام قایل باشد .

آخرين ويرايش توسط parandeh_mohajer on جمعه شهريور ماه 3, 1396 11:56 pm, ويرايش شده در 2.
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط parandeh_mohajer » جمعه شهريور ماه 3, 1396 11:14 pm

امروز این گروه تلگرامی با آیدی panahjoo5@ خبر داد که یک خانواده که فرزندشان هم دارای نارسایی شنیداری هست کشور انگلیس را پیشنهاد دادند که در فوروارد مسیح بعدی نارسایی شنیداری فرزند را حذف کردند حالا علتش چه بود خدا میداند چون ما در شهرمان یک همچین خانواده ای داریم که آمریکا پروندشان را بسته است و بعد از بسته شدن پروندشان به مسیحیت گرویدند و کلیسا ما زیر نظر خادمانی از کشور انگلستان اداره میشود و دارای میسیونرهای انگلیسی است والا بعید هم نیست توی این دنیا به این کوچکی بهشون کشور انگلستان را پیشنهاد داده باشند.
عضويت  / ورود
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
parandeh_mohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط sara22 » شنبه شهريور ماه 4, 1396 8:10 am

parandeh_mohajer نوشته است:امروز این گروه تلگرامی با آیدی panahjoo5@ خبر داد که یک خانواده که فرزندشان هم دارای نارسایی شنیداری هست کشور انگلیس را پیشنهاد دادند که در فوروارد مسیح بعدی نارسایی شنیداری فرزند را حذف کردند حالا علتش چه بود خدا میداند چون ما در شهرمان یک همچین خانواده ای داریم که آمریکا پروندشان را بسته است و بعد از بسته شدن پروندشان به مسیحیت گرویدند و کلیسا ما زیر نظر خادمانی از کشور انگلستان اداره میشود و دارای میسیونرهای انگلیسی است والا بعید هم نیست توی این دنیا به این کوچکی بهشون کشور انگلستان را پیشنهاد داده باشند.
عضويت  / ورود

دوست عزیز اتفاقا من حدود 1 ماه پیش از دوستانم شنیدم که به چند نفر از دوستانشون کشور انگلیس رو دادند.اما چون نمیدونستم شایعه هست یا واقعیت تو این پیج چیزی نگفتم.بازم نمیدونم شاید واقعا درست باشه و شاید هم نباشه.خدا کنه درست باشه .چون از آمریکا که امیدی نیست با این همه جنجال.
sara22
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 7, 1396 3:06 pm
تشکر کرده: 32 بار
تشکر شده: 17 بار
امتياز: 340

UNREAD_POSTتوسط Datis31 » شنبه شهريور ماه 4, 1396 9:22 am

بحث نمیکنم باهات پرنده مهاجر .
سال 57 هم مردم نشستند پای اراجیف خمینی که الان ماها اینجا و در کل دنیا آواره شدیم.خمینی الان جاش را به کانال های فیک داده و وای بر کسانی که بدون تحقیق و پرسشگری عضو همچین کانالهایی هستند.من دیگر جوابی به شما نخواهم داد و از ماست که بر ماست.امروز در جایگاهی هستیم که خودمان درست کردیم با حماقتمان و ادامه هم میدهیم.شما کافیه از کسانی که ادعای تعیین کشوری انگلستان را دارند بخواهید از سایت یو ان بخش تعیین کشوری را نشان بدهند،کار سختی نیست یک عکس گرفتن از سایت.البته اگر پناهنده ایرانی باشد،چون بریتانیا از ملیت های دیگر پناهنده میپذیرد،ایرانی نمی پذیرد.
عصبانییت را هم درک میکنم میدانم چرا اینقدر عصبی هستی....
روز خوش و جواب ندهید چون نه می خوانم نه جواب میدهم.
Datis31
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها