نیامدن جواب مصاحبه اصلی

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: نیامدن جواب مصاحبه اصلی

UNREAD_POSTتوسط stage » شنبه مرداد ماه 21, 1396 10:31 pm

mahtab0090 نوشته است:سلام دوستان عزیز. بالاخره جواب قبولی مصاحبه اصلی من بعد 5 ماه اومد.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

تبریک میگم
آسام میگفت حدود یک سال و نیم باید از قبولی تون بگذره تا بهتون کشور بدهند
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 73 بار
تشکر شده: 63 بار
امتياز: 1265
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط mahtab0090 » شنبه مرداد ماه 21, 1396 10:48 pm

خیلی ممنون. در باره کشور یکی از دوستای من بعد دو ماه از قبولی مصاحبه کشوری شد و بهش گفتن ئو ماه دیگه اولین کشور آمریکاست که باز میشه و اونو بهتون میدیم. حتی جالبه بدونید که خانواده هستند بدون هیچ مشکلی البته اگر برای یو ان مشکل حاد تعریف نکرده باشن و کل فامیل خانمشون و خودشون اینجا با هم پناهنده شدن و تو یه شهر زنگی میکنند!!! و اینکه اینها 5 ماه بعد از من آمدند ترکیه!!!!
mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 10, 1393 12:51 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط stage » يکشنبه مرداد ماه 21, 1396 12:00 am

mahtab0090 نوشته است:خیلی ممنون. در باره کشور یکی از دوستای من بعد دو ماه از قبولی مصاحبه کشوری شد و بهش گفتن ئو ماه دیگه اولین کشور آمریکاست که باز میشه و اونو بهتون میدیم. حتی جالبه بدونید که خانواده هستند بدون هیچ مشکلی البته اگر برای یو ان مشکل حاد تعریف نکرده باشن و کل فامیل خانمشون و خودشون اینجا با هم پناهنده شدن و تو یه شهر زنگی میکنند!!! و اینکه اینها 5 ماه بعد از من آمدند ترکیه!!!!

البته اینکه میگن حساب و کتاب نداره و .... من قبول ندارم .... بهتره بگیم حساب و کتاب خودشون رو دارند ..... یه سوال این دوستتون وضع مالیشون چطوره ؟؟؟
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mahtab0090 » يکشنبه مرداد ماه 22, 1396 1:06 pm

دقیقا اصلا حساب و کتاب خاصی نداره. ایشون وضع مالیشون خیلی خوبه و اینجا ماشین و دم و دشتگاه دارن ولی برای یو ان و آسام خیلی میناله و ادای آدمای بدبخت رو در میاره و ماشین و سرمایه گذاریشهاشون به نام کسی دیگه ای است تا اونجا که من میدونم! مثلا یکی از دوستای دیگمون قبل ایشون مصاحبه رفتند و قبولی گرفتند ولی هنوز کشور نشدند! به هر حال خیلی چیزا تو این روند تاثیر دارند و تاثیر داده میشن ولی هرکس امیدش به خدا.
mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » يکشنبه مرداد ماه 22, 1396 2:36 pm

mahtab0090 نوشته است:دقیقا اصلا حساب و کتاب خاصی نداره. ایشون وضع مالیشون خیلی خوبه و اینجا ماشین و دم و دشتگاه دارن ولی برای یو ان و آسام خیلی میناله و ادای آدمای بدبخت رو در میاره و ماشین و سرمایه گذاریشهاشون به نام کسی دیگه ای است تا اونجا که من میدونم! مثلا یکی از دوستای دیگمون قبل ایشون مصاحبه رفتند و قبولی گرفتند ولی هنوز کشور نشدند! به هر حال خیلی چیزا تو این روند تاثیر دارند و تاثیر داده میشن ولی هرکس امیدش به خدا.

واقعا بعضی ها ناجوانمردانه حقوق دیگران رو تضعیف میکنند
همیشه میگم کاشکی یوان دقت و توجه بیشتری در تصمیم گیری هاش داشت
و پناهنده ها رو بیشتر زیر نظر میگرفت تا حقوق دیگران ضایع نشه
اگه این کار رو میکرد دروغ گویی های خیلی ها معلوم میشد و حقوق دیگران ضایع نمیشد .... من خودم هیچ چیز رو از یوان پنهان نکردم و درجریان تمام دارایی های من هست و همین ممکنه کار من رو عقب بیاندازه ولی حاضر نیستم حق دیگران رو ضایع کنم
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mahtab0090 » يکشنبه مرداد ماه 22, 1396 2:46 pm

دقیقا دوست عزیز. ایشون میره خونه ارزون میگیره بگه من پول ندارم. با ماشین شخصی میره آنکارا میره آسام میگه من بدبختم پول ندارم و ... و اتفاقا کلی هم کمک هزینه میگیره!!! با کلی پول به وکیل دادن با اینکه خیلی بعد من اومدن ولی از من جلوتر هستن با اینکه با خانواده و فامیل اینجا پناهنده ان! چی بگه آدم فقط باید نظاره گر بود و به خدا امید داشت که خودش ب
یه لطفی به ما بکنه.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mahtab0090 تشکر کرده اند:
stage (سه شنبه مرداد ماه 24, 1396 10:29 pm)
رتبه: 9.09%

mahtab0090
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط baziha » پنج شنبه شهريور ماه 2, 1396 4:40 pm

mahtab0090 نوشته است:دقیقا اصلا حساب و کتاب خاصی نداره. ایشون وضع مالیشون خیلی خوبه و اینجا ماشین و دم و دشتگاه دارن ولی برای یو ان و آسام خیلی میناله و ادای آدمای بدبخت رو در میاره و ماشین و سرمایه گذاریشهاشون به نام کسی دیگه ای است تا اونجا که من میدونم! مثلا یکی از دوستای دیگمون قبل ایشون مصاحبه رفتند و قبولی گرفتند ولی هنوز کشور نشدند! به هر حال خیلی چیزا تو این روند تاثیر دارند و تاثیر داده میشن ولی هرکس امیدش به خدا.

دقيقا همينطوره😞
baziha
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 21, 1395 1:21 am
تشکر کرده: 8 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

قبلي

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟