نیامدن جواب مصاحبه اصلی

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: نیامدن جواب مصاحبه اصلی

UNREAD_POSTتوسط pm1 » چهارشنبه تير ماه 6, 1396 1:15 am

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
Rimi نوشته است:
pm1 نوشته است:دوست عزیز من سی و چهار ماهه که ترکیه هستم و جواب قبولیم یک ماه پیش اومد درکت می کنم ولی جز صبر هیچ کار دیگه ای نمی تونی بکنی چون فایده ای نداره .
صبر کن هممون تو این برزخ گیر کردیم .
عضويت  / ورود

درود بر شما
ممنونم دوست عزیز " امیدوارم مابقی روند اسکانتون در کشور بعد به بهترین نحو پیش بره و خیلی زود به لطف خداوند کارهاتون سریع انجام بشه
عضويت  / ورود

سپاس و همچنین شما
و سایر دوستان .
عضويت  / ورود

pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 1, 1394 12:27 am
تشکر کرده: 19 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 225
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط stage » چهارشنبه تير ماه 7, 1396 6:51 am

mehrave نوشته است:rimi
درود
1-در پاسخ به سوال اول شما باید گفت که مثلا من خودم هیچ بیماری نداشتم و یک هفته ای کیملیک گرفتم.اداره مهاجرت بخاطر انساندوستی واینکه شما بتوانید دکتر بروید لطفی در حق شماکرده و کیملیک شمارا زودتر داده.این دلیل بر اولویت بودن شما در انتقال به کشور سوم نیست
تاریخ پیشمصاحبه هم کمی زودتر رفته اید ولی معمولا الان همه افراد سالم عموما دو تاسه ماه بعداز پیشمصاحبه دارن میرن مصاحبه اصلی.بسیاری توی همین سایت اگر تاریخهاشونو بخونی متوجه میشی که در ماههای سیزدهم و چهاردهم حظورشان در ترکیه پاسخ قبولی گرفته اند درحالیکه شما طبق گفته خودتون الان بیش از 22 ماه هست که اینجایید و منتظر پاسخ
ضمنا بیماریهاییکه در ترکیه امکان درمانش نیست از نظر یوان مهم محسوب میشود.برخی سرطانها.ایدز و غیره
2-تمام بچه هاییکه مصاحبه اصلی رفتن یه چیزی با همین حدود از وکیل شنیده اند..که تا سه ماه اینده منتظر پاسخ باشید
3-الان توی سایت شما دقیقا چی نوشته؟
4- استرس و نگرانی و فکروخیال باعث تشدید دیابت میشه و سعی کن فکر کردن دایمی به یوان و حواشی را کنار بزاری
5-ضمنا فرض کنید که الان یک مدرک قبولی باشکوه و بزرگ هم برای شماارسال کردند.تازه به مجموعه هزاران پناهنده سرگردان فاقدکشور  اضافه میشوید.مانند کسیکه درصف نانوایی که نانش تمام شده ودیگر پخت نمیکنه سر یک نوبت عقب و جلوایستادن خودشواذیت میکنه و حرص میخوره یا با دیگران درگیر میشه
فقط ارامش و شکیبایی تا معجزه ای در ترکیه اتفاق بیفته
عضويت  / ورود

این معجزه رو خوب اومدی
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 67 بار
امتياز: 1345

UNREAD_POSTتوسط Rimi » چهارشنبه تير ماه 7, 1396 12:54 pm

stage نوشته است:
درود
1-در پاسخ به سوال اول شما باید گفت که مثلا من خودم هیچ بیماری نداشتم و یک هفته ای کیملیک گرفتم.اداره مهاجرت بخاطر انساندوستی واینکه شما بتوانید دکتر بروید لطفی در حق شماکرده و کیملیک شمارا زودتر داده.این دلیل بر اولویت بودن شما در انتقال به کشور سوم نیست
تاریخ پیشمصاحبه هم کمی زودتر رفته اید ولی معمولا الان همه افراد سالم عموما دو تاسه ماه بعداز پیشمصاحبه دارن میرن مصاحبه اصلی.بسیاری توی همین سایت اگر تاریخهاشونو بخونی متوجه میشی که در ماههای سیزدهم و چهاردهم حظورشان در ترکیه پاسخ قبولی گرفته اند درحالیکه شما طبق گفته خودتون الان بیش از 22 ماه هست که اینجایید و منتظر پاسخ
ضمنا بیماریهاییکه در ترکیه امکان درمانش نیست از نظر یوان مهم محسوب میشود.برخی سرطانها.ایدز و غیره
2-تمام بچه هاییکه مصاحبه اصلی رفتن یه چیزی با همین حدود از وکیل شنیده اند..که تا سه ماه اینده منتظر پاسخ باشید
4- استرس و نگرانی و فکروخیال باعث تشدید دیابت میشه و سعی کن فکر کردن دایمی به یوان و حواشی را کنار بزاری
5-ضمنا فرض کنید که الان یک مدرک قبولی باشکوه و بزرگ هم برای شماارسال کردند.تازه به مجموعه هزاران پناهنده سرگردان فاقدکشور  اضافه میشوید.مانند کسیکه درصف نانوایی که نانش تمام شده ودیگر پخت نمیکنه سر یک نوبت عقب و جلوایستادن خودشواذیت میکنه و حرص میخوره یا با دیگران درگیر میشه
عضويت  / ورود

این معجزه رو خوب اومدی

با سلام مجدد
انسانها با امید زندگی می کنند و هر روزنه ایی را برای خود راه رهایی می دانند فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه اگه کسی مثبت فکر کنه
من استرسی ندارم , در ضمن هر کسی برای آینده اش برنامه و هدفی داره , مثال شما فکر نمی کنم برازنده و زیبا باشه منظورم مقایسه کردن در صف نانوایی و حرص خوردن و درگیر شدن با سایرین
هدف من از مطرح کردن این گونه سوالها دلگرمی دادن به هزاران پناهجو با این گونه مشکلات است
اگر قرار باشه با یاس و ناامیدی به همه جواب بدهیم که تحمل این راه غیر ممکن خواهد شد
بهتر به جای راه کار دادن و اینکه دیگران چه کار کنند از مشاهدات و تجربیات شخصی خودمون صحبت کنیم نه بیشتر

معجزه ایی هم که ازش صحبت کردین به نظر من چیزی جزء آرامش دادن به دیگران و همراهی کردن در مشکلاتشون نیست و اینکه یکدیگر را محبت کنیم و خود را بهتر از دیگران ندانیم
با سپاس و تشکر از شما

Rimi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 3, 1396 3:25 pm
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 140

UNREAD_POSTتوسط mehrave » چهارشنبه تير ماه 7, 1396 3:34 pm

Rimi نوشته است:
stage نوشته است:
درود
عضويت  / ورود

این معجزه رو خوب اومدی

با سلام مجدد
انسانها با امید زندگی می کنند و هر روزنه ایی را برای خود راه رهایی می دانند فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه اگه کسی مثبت فکر کنه
من استرسی ندارم , در ضمن هر کسی برای آینده اش برنامه و هدفی داره , مثال شما فکر نمی کنم برازنده و زیبا باشه منظورم مقایسه کردن در صف نانوایی و حرص خوردن و درگیر شدن با سایرین
هدف من از مطرح کردن این گونه سوالها دلگرمی دادن به هزاران پناهجو با این گونه مشکلات است
اگر قرار باشه با یاس و ناامیدی به همه جواب بدهیم که تحمل این راه غیر ممکن خواهد شد
بهتر به جای راه کار دادن و اینکه دیگران چه کار کنند از مشاهدات و تجربیات شخصی خودمون صحبت کنیم نه بیشتر

معجزه ایی هم که ازش صحبت کردین به نظر من چیزی جزء آرامش دادن به دیگران و همراهی کردن در مشکلاتشون نیست و اینکه یکدیگر را محبت کنیم و خود را بهتر از دیگران ندانیم
با سپاس و تشکر از شما

دوست عزیز rimi
انسان وقتی درشرایط سخت یابن بست قرارمیگیره میخاد در و دیوار و اسمان و زمین را به هم بدوزد و از داخلش برای خودش تحلیل و تفسیر کند و نقطه ای امیدوار کننده برای خودش استنباط کنه و این حق طبیعی هر انسان هست و من خودم هم همیشه فکر میکردم که به این دلیل و اون دلیل من احتمالا "خاص" هستم یا یوان امتیازی برای من قایل خواهد شد.دوسال اول را با این تفکر و قیاس کردن خودم با پناهندگان دیگر حسابی   اذیت کردم
بسیاری از پناهندگان را دیدم که ساعتهاو روزها فکر میکردن که چون وقتی اسام پشت تلفن داشت اینو میگفت کمی مکث کرد یا یوان موقع تماس سرفه کرد یا چون من تو مدارکم فلان چیز هست بنابراین احتمالا پرونده من فلان میشه یا همخونه من دوماهه بهش زنگزدن بره مصاحبه و باید به منم همینروزها زنگ بزنن و....  
در دوسال دوم که سه ماه ازش مانده وقتی دیدم دوست مجردم در ماه 12 رفت مصاحبه ولی همسایه ام با یک کودک معلول جسمی20 ماه منتظر پیشمصاحبه بوددیدگاهم عوض شد  تفکرم را به واقعگرایی و پذیرش این حقیقت که یوان هم مانند لاتاری عمل میکند تغییر دادم و بسیار راحتتر و موفقتر بودم و زمان بسیار راحت برایم میگذرد

توضیحاتی هم که دربالا خدمتتان ارایه کردم و مثالی که زدم سعی کردم با تجربیاتی و دلایلی که دارم این حس را در شما کمرنگ کنم تا راحتتر اینروزها رابگذرانید و فکر نکنید که اگر جوابتان را نداده اند چیز بزرگی از دست داده اید یاازقافله جا مانده اید و احساس بهتری داشته باشید.و مطمئن باشید پاسخها کمتر از شش ماه می اید

در مورد امیدواری هم عرض کنم که امیدواری لازمه حیات است واگر با حقیقتگرایی و واقع بینی توام باشد بسیار کارسازتر است تا امیدهای واهی که دریک ثانیه با یک رای دادگاهی در امریکا به کابوس تبدیل میشود
سه شنبه هفته گدشته در تاپیک icmc2 پس از خوندن مقالات و اخبار امریکا در مورد اسکان مجدد یک پست نوشتم و اطلاع دادم که روند چه خواهد شد و تعطیلی ای سی ام سی و نقش DHS  وغیره..یکی از همین دوستان همیشه امیدوار یک متن ده سال پیش از سایت امور خارجه امریکارو اوورد و من رابه ندانستن انگلیسی و مغرض بودن متهم کرد.بسیاری هم  بر علیه من کامنت و مطلب گذاشتن و ازون اقا تشکر کردند..چرا؟ چون اینجاهمه دوست دارن دروغ و امیدواریهای پوچ بشنوند..و از روبرو شدن با حقایق واهمه دارند..

بسیاری ازپناهندگان جوان که سرمایه های کشور هستند و تخصص و حرفه ای  میدانند اعم از برقکار و تراشکار و کاشیکار و مهندس و غیره که در کشورهای توسعه یافته حکم جواهر را دارند با همین "امید های واهی و گل و بلبل نشان دادن ترکیه و پروسه یوان تو این سایتها و شبکه های اجتماعی خانه و  زندگیشان را ول کرده و الان در این باتلاق گیر افتاده اند و نه راه پس دارند و نه پیش و به کارگر و پادو و نظافتچی ارزان برای ترکها تبدیل شده اند
امیدوارم منظورم را توانسته باشم به شما منتقل کنم
ارزوی موفقیت و بهروزی برای شما
عضويت  / ورود

ا

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم mehrave تشکر کرده اند:
pm1 (چهارشنبه تير ماه 7, 1396 10:35 pm)
رتبه: 9.09%

mehrave
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه ارديبهشت ماه 27, 1396 12:00 am
تشکر کرده: 33 بار
تشکر شده: 40 بار
امتياز: 810
اعتبار: 29

UNREAD_POSTتوسط pm1 » چهارشنبه تير ماه 7, 1396 10:40 pm

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
mehrave نوشته است:
Rimi نوشته است:
stage نوشته است:
درود
عضويت  / ورود

این معجزه رو خوب اومدی

با سلام مجدد

با سپاس و تشکر از شما

دوست عزیز rimi
انسان وقتی درشرایط سخت یابن بست قرارمیگیره میخاد در و دیوار و اسمان و زمین را به هم بدوزد و از داخلش برای خودش تحلیل و تفسیر کند و نقطه ای امیدوار کننده برای خودش استنباط کنه و این حق طبیعی هر انسان هست و من خودم هم همیشه فکر میکردم که به این دلیل و اون دلیل من احتمالا "خاص" هستم یا یوان امتیازی برای من قایل خواهد شد.دوسال اول را با این تفکر و قیاس کردن خودم با پناهندگان دیگر حسابی   اذیت کردم
بسیاری از پناهندگان را دیدم که ساعتهاو روزها فکر میکردن که چون وقتی اسام پشت تلفن داشت اینو میگفت کمی مکث کرد یا یوان موقع تماس سرفه کرد یا چون من تو مدارکم فلان چیز هست بنابراین احتمالا پرونده من فلان میشه یا همخونه من دوماهه بهش زنگزدن بره مصاحبه و باید به منم همینروزها زنگ بزنن و....  
در دوسال دوم که سه ماه ازش مانده وقتی دیدم دوست مجردم در ماه 12 رفت مصاحبه ولی همسایه ام با یک کودک معلول جسمی20 ماه منتظر پیشمصاحبه بوددیدگاهم عوض شد  تفکرم را به واقعگرایی و پذیرش این حقیقت که یوان هم مانند لاتاری عمل میکند تغییر دادم و بسیار راحتتر و موفقتر بودم و زمان بسیار راحت برایم میگذرد

توضیحاتی هم که دربالا خدمتتان ارایه کردم و مثالی که زدم سعی کردم با تجربیاتی و دلایلی که دارم این حس را در شما کمرنگ کنم تا راحتتر اینروزها رابگذرانید و فکر نکنید که اگر جوابتان را نداده اند چیز بزرگی از دست داده اید یاازقافله جا مانده اید و احساس بهتری داشته باشید.و مطمئن باشید پاسخها کمتر از شش ماه می اید

در مورد امیدواری هم عرض کنم که امیدواری لازمه حیات است واگر با حقیقتگرایی و واقع بینی توام باشد بسیار کارسازتر است تا امیدهای واهی که دریک ثانیه با یک رای دادگاهی در امریکا به کابوس تبدیل میشود
سه شنبه هفته گدشته در تاپیک icmc2 پس از خوندن مقالات و اخبار امریکا در مورد اسکان مجدد یک پست نوشتم و اطلاع دادم که روند چه خواهد شد و تعطیلی ای سی ام سی و نقش DHS  وغیره..یکی از همین دوستان همیشه امیدوار یک متن ده سال پیش از سایت امور خارجه امریکارو اوورد و من رابه ندانستن انگلیسی و مغرض بودن متهم کرد.بسیاری هم  بر علیه من کامنت و مطلب گذاشتن و ازون اقا تشکر کردند..چرا؟ چون اینجاهمه دوست دارن دروغ و امیدواریهای پوچ بشنوند..و از روبرو شدن با حقایق واهمه دارند..

بسیاری ازپناهندگان جوان که سرمایه های کشور هستند و تخصص و حرفه ای  میدانند اعم از برقکار و تراشکار و کاشیکار و مهندس و غیره که در کشورهای توسعه یافته حکم جواهر را دارند با همین "امید های واهی و گل و بلبل نشان دادن ترکیه و پروسه یوان تو این سایتها و شبکه های اجتماعی خانه و  زندگیشان را ول کرده و الان در این باتلاق گیر افتاده اند و نه راه پس دارند و نه پیش و به کارگر و پادو و نظافتچی ارزان برای ترکها تبدیل شده اند
امیدوارم منظورم را توانسته باشم به شما منتقل کنم
ارزوی موفقیت و بهروزی برای شما
عضويت  / ورود

ا

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

سپاس از قلم زیبا و واقعیت بینی شما و سایر دوستان . برزخی که گیر کردم هممونو عصبی کرده و به جون هم انداخته . نمی دونم چی شد که اینطور شد اما هر چی شد خیلی بد شد (چی گفتم) لطفا خبر دروغ و شایعه نگید و فقط و فقط اگر خبر یا تماسی از هر نوعش و اطلاع رسانی کنید .
عضويت  / ورود

pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط houman32 » سه شنبه تير ماه 12, 1396 1:43 am

عضويت  / ورود
نتیجه قبولیم امروز. اومدددد
عضويت  / ورود
به امید. اینکه همه کسایی که منتظرن این خبر خوشو هرچه زودتر بشنون
houman32
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
21.4%

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد ماه 7, 1396 4:28 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Rimi » سه شنبه تير ماه 13, 1396 10:49 am

houman32 نوشته است:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

درود بر شما دوست عزيز خدا رو شكر ، هميشه شاد باشي و مابقي روند پناهندگيت به بهترين شكل ممكن پيش بره  🙏
Rimi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sagan » سه شنبه تير ماه 13, 1396 1:23 pm

houman32 نوشته است:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

تبریک میگیم بهتون دوست عزیز.
عضويت  / ورود

امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Sagan تشکر کرده اند:
pm1 (سه شنبه تير ماه 13, 1396 11:54 pm)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 53 بار
تشکر شده: 152 بار
امتياز: 3055
اعتبار: -6

UNREAD_POSTتوسط pm1 » سه شنبه تير ماه 13, 1396 11:55 pm

houman32 نوشته است:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

مبارکه ذوست عزیز . مراحل بعدی هم سریع انجام بشه و ارزوی قبولی برای سایر دوستان .
pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط H_R » چهارشنبه تير ماه 13, 1396 12:39 am

من فقط در مورد صحبت دوستمون Rimi بگم که: زمان دریافت کیملیک به بیماری خاص یا مورد خاص یا کلا خاص بودن شخص مربوط نمیشه، بلکه به وجود مدارک مورد نیاز مثل قرارداد اجاره منزل و عکس و غیره... ثبت انگشت نگاری در اسرع وقت و همچنین به شرایط شهر و اداره مهاجرت شهری که در اون ثبت نام میکنید داره به طور مثال من نه بیماریه خاصی داشتم و نه مورد خاصی حتی سه ماه بعد از مصاحبه ی اصلیم که یکسال و سه ماه از ثبتنانه آسام میگذشت  وقتی در اداره ی مهاجرت (پلیس) ثبت نام کردم ظرف مدت دو روز از زمان ثبت نامم در اداره ی مهاجرت کیملیکم رو گرفتم و وقتی انتقالی گرفتم چون همه ی مشخصات من قبلا ثبت بود در عرض کمتر از بیست دقیقه کیملیکم رو پرس کرد و تحویلم داد
نماد کاربر
H_R
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Happy
تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 30, 1395 5:41 pm
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120
اعتبار: -2

UNREAD_POSTتوسط baziha » چهارشنبه تير ماه 14, 1396 2:09 pm

houman32 نوشته است:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

تبريك ميگم دوست عزيز
baziha
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 21, 1395 1:21 am
تشکر کرده: 8 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 160

UNREAD_POSTتوسط Rya » جمعه تير ماه 16, 1396 3:26 pm

دوستان بعد از کلی‌ دلهره و استرس و گذشتن ۲۰ ماه ، جواب قبولی ما هم ۳روز پیش اومد ..... امیدوارم همگی‌ این حس خوب رو تجربه کنید
عضويت  / ورود
Rya
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
14.3%

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 16, 1396 3:21 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

UNREAD_POSTتوسط Rimi » جمعه تير ماه 16, 1396 7:57 pm

عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
Rya نوشته است:دوستان بعد از کلی‌ دلهره و استرس و گذشتن ۲۰ ماه ، جواب قبولی ما هم ۳روز پیش اومد ..... امیدوارم همگی‌ این حس خوب رو تجربه کنید
عضويت  / ورود

خدا رو شكر ، به اميد اينكه مابقي روند پناهندگيتون در كمترين زمان ممكن به خوبي پيش بره
Rimi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط stage » جمعه تير ماه 16, 1396 8:17 pm

Rya نوشته است:دوستان بعد از کلی‌ دلهره و استرس و گذشتن ۲۰ ماه ، جواب قبولی ما هم ۳روز پیش اومد ..... امیدوارم همگی‌ این حس خوب رو تجربه کنید
عضويت  / ورود

تبریک میگم
stage
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 10, 1395 5:33 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 67 بار
امتياز: 1345

UNREAD_POSTتوسط pm1 » جمعه تير ماه 16, 1396 10:47 pm

stage نوشته است:
عضويت  / ورود

تبریک میگم

دوست من مبارکه . خیلی سخته این وضعیت ... بیست ماه منتظر جواب بودی یا کلا بیست ماهه اومدی ... چند وقته اینجایی .
عضويت  / ورود

pm1
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان