ثبت ناميهاي سال ٢٠١٥

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: ثبت ناميهاي سال ٢٠١٥

UNREAD_POSTتوسط Sagan » جمعه بهمن ماه 15, 1395 3:24 pm

khoshbakht نوشته است:دوستان چند باری که زنگ میزدم کشوری میگفت پروندتون بخش حقوقی هستش و حقوقی هم همینو میگفت. دیروز که زنگ زدم کشوری گفت پروندتون رفته بخش حمایتی . کسی از دوستان میدونه بخش حمایتی چیکار میکنن ؟

بخش حمایتی همون بخشیه که مصاحبه های مالی و انجام میده و کمکهای ماهیانه و احتمالا پزشکی و روانشناسی رو ترتیب میده.
ممکنه بعد از مصاحبه وضعیتتان رو وخیم تشخیص بدهند و روند پروندتون رو تسریع بدهند ویا کمکهای نقدی ای براتون اختصاص بدهند.
امضا =================
خدا و الله رو کُشتم٬ نگندیده دفنش کردم٬ بره گورشو گم کنه.
نماد کاربر
Sagan
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

حالت من: Cool
تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 2, 1393 5:26 pm
تشکر کرده: 54 بار
تشکر شده: 167 بار
امتياز: 3365
اعتبار: -4

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » دوشنبه بهمن ماه 18, 1395 9:19 am

aram12 نوشته است:فک کنم بخش حمایتی رو باید امیدوار بود.چون من هم قبل از اینکه پرونده ام بره کشوری از حمایتی باهم تماس گرفتن و چند تا سوال جواب کردن و بعد 4 5 روز رفت بخش کشوری.به امید خدا که برا شما هم همینطور بشه
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه . توکل به خدا
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 3, 1395 1:56 pm
تشکر کرده: 43 بار
تشکر شده: 19 بار
امتياز: 380
اعتبار: -5

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » دوشنبه بهمن ماه 18, 1395 9:22 am

Sagan نوشته است:
khoshbakht نوشته است:دوستان چند باری که زنگ میزدم کشوری میگفت پروندتون بخش حقوقی هستش و حقوقی هم همینو میگفت. دیروز که زنگ زدم کشوری گفت پروندتون رفته بخش حمایتی . کسی از دوستان میدونه بخش حمایتی چیکار میکنن ؟

بخش حمایتی همون بخشیه که مصاحبه های مالی و انجام میده و کمکهای ماهیانه و احتمالا پزشکی و روانشناسی رو ترتیب میده.
ممکنه بعد از مصاحبه وضعیتتان رو وخیم تشخیص بدهند و روند پروندتون رو تسریع بدهند ویا کمکهای نقدی ای براتون اختصاص بدهند.

ساگان عزیز امیدوارم روند پرونده رو تسریع بدن. تا حالا حدود 5 ماه زنگ زدن در مورد مالی مصاحبه کردن. حدود 4 ماه پیش اومدن خونمون دوباره در مورد مسایل مالی سوال کردن و از خونه عکس گرفتن. یه سری زنگ زدن پرسیدن امضا انجام میدین و گفتیم آره . گفت همینجوری ادامه بدین. حالا توکل به خدا ببینیم چی میشه
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط shf1356 » دوشنبه بهمن ماه 18, 1395 7:59 pm

khoshbakht نوشته است:
Sagan نوشته است:

ساگان عزیز امیدوارم روند پرونده رو تسریع بدن. تا حالا حدود 5 ماه زنگ زدن در مورد مالی مصاحبه کردن. حدود 4 ماه پیش اومدن خونمون دوباره در مورد مسایل مالی سوال کردن و از خونه عکس گرفتن. یه سری زنگ زدن پرسیدن امضا انجام میدین و گفتیم آره . گفت همینجوری ادامه بدین. حالا توکل به خدا ببینیم چی میشه

بخش حمايتى خيلى مهربونن و كاراشون هم با بقيه خيلى فرق نداره ولى مثلا ما درخواست تغيير شهر را با بخش حمايت انجام داديم معمولا پرونده هاى اورژانسى رو هم اونجا ميفرستن

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم shf1356 تشکر کرده اند:
khoshbakht (سه شنبه بهمن ماه 19, 1395 5:07 pm)
رتبه: 9.09%

shf1356
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 22, 1392 3:42 pm
تشکر کرده: 139 بار
تشکر شده: 64 بار
امتياز: 1290
اعتبار: 3

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » چهارشنبه بهمن ماه 20, 1395 10:32 am

shf1356 نوشته است:
khoshbakht نوشته است:
Sagan نوشته است:

بخش حمايتى خيلى مهربونن و كاراشون هم با بقيه خيلى فرق نداره ولى مثلا ما درخواست تغيير شهر را با بخش حمايت انجام داديم معمولا پرونده هاى اورژانسى رو هم اونجا ميفرستن

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط korosh2015 » پنج شنبه بهمن ماه 21, 1395 11:54 pm

دوستانی که ثبت نام 2015 هستین لطفا از روند پروندتون اطلاع بدین . الان من یکسان و نیم از ثبت نامم گذشته و حتی پیش نرفتم .خانواده هستم و دو کودک دارم . .خیلی نگرانم . لطفا اگر از اطرافیان هم اطلاعاتی دارین اینجا بگین
korosh2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه دي ماه 3, 1395 12:03 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 100
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Panamamosha » جمعه بهمن ماه 22, 1395 3:24 am

قوانین پناهندگی و مهاجرت:
🇺🇸⚖🇺🇸 @UNHCRir 🇺🇸⚖🇺🇸
⭕️فوری فوری فوری

دادگاه تجديدنظر برعليه ترامپ راي داد

محدوديت سفر به امريكا اجرا نخواهد شد.
کانال #قوانین #پناهندگی و #مهاجرت
telegram.me/UNHCRir

🇺🇸⚖🇺🇸 @UNHCRir 🇺🇸⚖🇺🇸
تکمیلی خبر بالا 👆👆👆👆

دادگاه تجدید نظر فدرال تجدیدنظرخواهی دولت از دستور موقت دادگاه فدرال در رابطه با دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ را رد کرد.
بدین ترتیب دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ تا زمانی که دادگاه فدرال در رابطه با اصل موضوع دعوا (قانونی بودن دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ) تصمیم گیری کند معلق خواهد ماند و اجرا نخواهد شد. البته دولت همچنان می تواند از این تصمیم دادگاه تجدید نظر فدرال در دیوان عالی آمریکا تحدید نظر خواهی کند اما با توجه به ترکیب فعلی این دیوان (۴ دموکرات و ۴ جمهوری خواه) و همچنین پیچیده و طولانی بودن رسیدگی به درخواست ها در این مرجع، امکان اینکه دیوان عالی آمریکا حتی این تجدید نظر خواهی را استماع کند نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
انتظار می رود ظرف چند روز آینده ارائه اکثر خدمات مهاجرتی به اتباع ۷ کشور از جمله ایرانیان به روال قبل از صدور این دستور بازگشته و از سر گرفته شود.
کانال #قوانین #پناهندگی و #مهاجرت
telegram.me/UNHCRir
Panamamosha
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 24, 1395 10:20 am
تشکر کرده: 21 بار
تشکر شده: 17 بار
امتياز: 340
اعتبار: 2

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » دوشنبه بهمن ماه 25, 1395 9:52 am

korosh2015 نوشته است:دوستانی که ثبت نام 2015 هستین لطفا از روند پروندتون اطلاع بدین . الان من یکسان و نیم از ثبت نامم گذشته و حتی پیش نرفتم .خانواده هستم و دو کودک دارم . .خیلی نگرانم . لطفا اگر از اطرافیان هم اطلاعاتی دارین اینجا بگین

دوست عزیز ما فوریه 2015 اومدیم و الان یکساله منتظر کشوری هستیم یکی از دوستانمون هم که یکماه بعد از ما اومدن 3 روز پیش رفتن پیش مصاحبه
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط korosh2015 » دوشنبه بهمن ماه 25, 1395 11:38 pm

دوست گرامی ...یعنی آشنای شما سر همون تاریخ که داده بودن برای پیش مصاحبه رفتن ؟؟؟؟زودتر بهشون زنگ نزدن؟؟؟؟
korosh2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط korosh2015 » دوشنبه بهمن ماه 25, 1395 11:40 pm

و اگر امکانش هست تفاوت شما و دوستتون رو توی چه موردی می بینید که شما تا کشوری پیش رفتین و اونا تازه پیش مصاحبه شدن
korosh2015
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط mansooreh1983 » سه شنبه بهمن ماه 25, 1395 12:58 am

منم 5/1/2015آمدم الان هفته دیگه
20/2/2017icmc1دارم
mansooreh1983
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 9, 1395 8:53 pm

UNREAD_POSTتوسط mansooreh1983 » سه شنبه بهمن ماه 25, 1395 12:58 am

نگران نباشید کار همه دروست میشه
mansooreh1983
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 9, 1395 8:53 pm

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » سه شنبه بهمن ماه 26, 1395 10:48 am

korosh2015 نوشته است:دوست گرامی ...یعنی آشنای شما سر همون تاریخ که داده بودن برای پیش مصاحبه رفتن ؟؟؟؟زودتر بهشون زنگ نزدن؟؟؟؟

بله همون تاریخی که بهشون داده بودن مصاحبه شدن. زودتر بهشون زنگ نزدن
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » سه شنبه بهمن ماه 26, 1395 10:53 am

korosh2015 نوشته است:و اگر امکانش هست تفاوت شما و دوستتون رو توی چه موردی می بینید که شما تا کشوری پیش رفتین و اونا تازه پیش مصاحبه شدن

والا ایشون پسر مجرد هستن و کیسشون مذهبی هستش  و من متاهل هستم بچه ندارم و کیسمون اجتماعی هستش. گفتم شاید بخاطر اینکه مثلا مجرد بوده اینقدر طول کشیده . البته یه زن و شوهر دیگه میشناسم که تاریخ ثبت ناممون دقیقا یکی هستش اونا هم فقط پیش مصاحبه رفتن و منتظر مصاحبه اصلی هستن. یعنی اصلا معلوم نیست بر چه اساس و ترتیبی اینا کار انجام میدن. ما در عرض 45 روز هم پیش مصاحبه رفتیم هم مصاحبه اصلی و سه روز بعدش جوابمون اومد. ولی در عوض الان یکساله منتظر کشوری هستیم.
khoshbakht
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط khoshbakht » سه شنبه بهمن ماه 26, 1395 10:54 am

mansooreh1983 نوشته است:منم 5/1/2015آمدم الان هفته دیگه
20/2/2017icmc1دارم