منتظر پرواز به کانادا

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

Re: منتظر پرواز به کانادا

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » شنبه آذر ماه 18, 1396 12:02 pm

سلام دوست عزیز
این آخرین پیغامی که اومده بود

پرونده به کشور پناهجو پذیر داده شد
ان شاءالله همین روزها بهتون زنگ بزن،سعی کنید هر دو هفته یک بار بهشون ایمیل بفرسین
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 17, 1394 10:55 am
تشکر کرده: 21 بار
تشکر شده: 23 بار
امتياز: 465
اعتبار: 0

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » شنبه آذر ماه 18, 1396 3:33 pm

Mona22 نوشته است:
Sarkh نوشته است:
Mona22 نوشته است:سلام دوستان کسی میدونه بعد مرحله ی '' پرونده به کشور پناهجو پذیر داده '' چه مرحله ای هست کسی تو سایتش اینو زدن براش؟ بعد این باز جمله عوض میشه یا اخرین مرحلس این[/quo
برای من تو همین هفته زدن که کشور پذیرفت البته قبلش هم تو سایت سفارت برام decision madeزدن و این یعنی کارهای من تمام شده و فقط منتظر تاریخ پرواز هستم .

توی سایت unchr زدن کشور پذیرفت؟؟؟؟ یا iom??? اخرین جمله ای که تو سایت unchr براتون نوشتن چی بود؟؟؟
   من منتظرم زنگ بزنن فرم بفرستن و بعد اونم زنگ بزنن بگن بیا مصاحبه سفیر... چقدر طول میکشه این کارا؟؟؟؟

توی سایت unchزده که کشور پذیرفت و در سایت خو سفارت زده desicion made.سایت iomهم باز هست البته چن ماهی میشه فکرکنم چهار یا پنج ماهه .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه خرداد ماه 3, 1396 7:30 pm
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 6 بار
امتياز: 120

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » شنبه آذر ماه 18, 1396 3:35 pm

Ahmad50 نوشته است:سلام دوست عزیز

ان شاءالله همین روزها بهتون زنگ بزن،سعی کنید هر دو هفته یک بار بهشون ایمیل بفرسین

بله برا من هم بعد از این عبارت یک هفته میشه زدن که کشور پذیرفت البته بعد از اتمام تمام کارها این عبارت رو مینویسم .
Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » شنبه آذر ماه 18, 1396 6:20 pm

Sarkh نوشته است:

بله برا من هم بعد از این عبارت یک هفته میشه زدن که کشور پذیرفت البته بعد از اتمام تمام کارها این عبارت رو مینویسم .

منظور از کشور پذیرفت یعنی در چک امنیتی قبول شدین؟ و این عبارت در همین سایت یو ان نوشته میشه و آیا در سایت سفارت هم تغییری داده میشه بعد از این عبارت؟

کاربرانی که برای این پست از شما کاربر محترم Ahmad50 تشکر کرده اند:
Sarkh (شنبه آذر ماه 18, 1396 7:21 pm)
رتبه: 9.09%

Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Sarkh » شنبه آذر ماه 18, 1396 7:21 pm

Ahmad50 نوشته است:
Sarkh نوشته است:

منظور از کشور پذیرفت یعنی در چک امنیتی قبول شدین؟ و این عبارت در همین سایت یو ان نوشته میشه و آیا در سایت سفارت هم تغییری داده میشه بعد از این عبارت؟

بله سایت سفارت desicion made شدم

Sarkh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Paydar » دوشنبه آذر ماه 20, 1396 9:17 pm

Ahmad50 نوشته است:سلام دوستان
با اسپانسر یکی از خانواده ای که با ما در روز مصاحبه بودن تماس گرفتن.این خانواده دو نفره بودن و هفت سال در ترکیه هستن،امیدوارم که به زودی برای همه خبرهای خوش بیاد.
دوست عزیز

عضويت  / ورود
هر لحظه ممکنه که فرمها رو براتون بفرسن،خوشبختانه سفارت کانادا از دوره رکود دو ساله خارج شده و به شدت در حال فعاله،امیدوارم که هر چه زودتر فرمها رو براتون بفرسن و مراحل بعدی رو در اسرع ممکن با موفقیت طی کنید.

جناب ahmad50, سلام، قربان بزرگواری میکنید یک مقدار توضیح راجع به این خانواده بفرمایید،  مبنی بر اینکه چند سال از ابن هفت سال پروندشون در سفارت بوده و آیا تا به حال اصلا مدیکال شده بودند یا خیر؟ اینرو از این بابت میپرسم که عید نوروز دقیقا میشه 6 سال که اینجا هستم، علیرغم ابنکه پروندم 4 ساله دست سفارت استرالیاست و دو بار مدیکال شدم، هفته پیش باهام تماس گرفتند و گفتند پرونده شما احتیاج به بررسی طولانی تری داره، برای همین میپرسم که آیا این دوستان هم روال پروندسون اینگونه بوده یا پرونده من تنها استثناست؟ خیلی محبت میفرمایید اگر پیگیر بشید. سلامت باشید.
Paydar
کاربر فعال
کاربر فعال
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
20%

تاريخ عضويت: سه شنبه ارديبهشت ماه 28, 1395 11:05 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 40

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » دوشنبه آذر ماه 20, 1396 10:26 pm

سلام دوست عزیز
این خانواده متشکل از دونفر شامل مادر و یه کودک هشت ساله می باشد،معطلی ایشان همانطوری که خودشان گفتن ربطی به سفارت کانادا نداره و بیشتر از این متاسفانه توضیح نداد.در همان روز مصاحبه و مدیکال شدن.و بار اولشون هم بود.یکی از دوستانم دو ماه پیش به استرالیا رفت و چهار سال اینجا بود و سه بار هم مدیکال انجام داد.ان شاءالله که شما هم به زودی کارهاتون زودتر انجام بشه
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Paydar » دوشنبه آذر ماه 20, 1396 11:19 pm

این خانواده متشکل از دونفر شامل مادر و یه کودک هشت ساله می باشد،معطلی ایشان همانطوری که خودشان گفتن ربطی به سفارت کانادا نداره و بیشتر از این متاسفانه توضیح نداد.در همان روز مصاحبه و مدیکال شدن.و بار اولشون هم بود.یکی از دوستانم دو ماه پیش به استرالیا رفت و چهار سال اینجا بود و سه بار هم مدیکال انجام داد.ان شاءالله که شما هم به زودی کارهاتون زودتر انجام بشه

خیلی ممنونم عزیز از لطفتون و جوابی که دادید، اما قسمت آخر گفتتون نگرانی منو بیشتر کرد، چون طی این تقریبا 6 سالی که اینجا هستم، این اولین باره که میشنوم شخصی 3 بار مدیکال شده باشه، اگر اینطور باشه، بدون شک من هم میرم برای مدیکال سوم، آیا مطمئنید جناب احمد که ایشون سه یار مدیکال شدند؟
Paydar
کاربر فعال
کاربر فعال
20%

UNREAD_POSTتوسط afathi » سه شنبه آذر ماه 21, 1396 9:46 am

دوستانی که سال 2017 بهشون کانادا دادن برای مصاحبه سفارت باهاشون تماس گرفته نشده؟
afathi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 9, 1393 7:47 pm
تشکر شده: 12 بار
امتياز: 240

UNREAD_POSTتوسط Elimohajer » سه شنبه آذر ماه 21, 1396 11:55 am

afathi نوشته است:دوستانی که سال 2017 بهشون کانادا دادن برای مصاحبه سفارت باهاشون تماس گرفته نشده؟

سلام دوست عزيز ببخشيد مزاهم ميشم ميتونم بپرسم شما بعد از چند وقت از قبولي كانادا گرفتيد و اينكه فاميل درجه يك داريد و خانواده هستيد؟؟؟؟
Elimohajer
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه تير ماه 1, 1394 9:40 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 165

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » سه شنبه آذر ماه 21, 1396 3:52 pm

Paydar نوشته است:

خیلی ممنونم عزیز از لطفتون و جوابی که دادید، اما قسمت آخر گفتتون نگرانی منو بیشتر کرد، چون طی این تقریبا 6 سالی که اینجا هستم، این اولین باره که میشنوم شخصی 3 بار مدیکال شده باشه، اگر اینطور باشه، بدون شک من هم میرم برای مدیکال سوم، آیا مطمئنید جناب احمد که ایشون سه یار مدیکال شدند؟

همانطوری که خودش تعریف می کرد گفت که بار اول و دوم دنبالش فرستادن و بار سوم دو روز قبل از پرواز در استانبول انجام می داد.جالبه که ایشون این اواخر خیلی نا امید شده بود و حتی کار و کاسبی خوبی رو هم برای خودش راه انداخت اما در نهایت به استرالیا رفت.امید به خدا داشته و همه چیز درست میشه.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط afathi » چهارشنبه آذر ماه 22, 1396 5:05 pm

Ahmad50 نوشته است:
Paydar نوشته است:

همانطوری که خودش تعریف می کرد گفت که بار اول و دوم دنبالش فرستادن و بار سوم دو روز قبل از پرواز در استانبول انجام می داد.جالبه که ایشون این اواخر خیلی نا امید شده بود و حتی کار و کاسبی خوبی رو هم برای خودش راه انداخت اما در نهایت به استرالیا رفت.امید به خدا داشته و همه چیز درست میشه.

دوست عزیز به شما فایل نامبر از سفارت داده اند؟

بعد از اینکه توی سایت شما زدند به کشور پناهنده پذیر داده شد تماسی باشما داشته اند؟ کی تو سایت شما کانادا را زدند؟

ما و دیگر دوستان چقدر دیگر باید منتظر بمانیم خدا میدونه
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

afathi
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 9, 1393 7:47 pm
تشکر شده: 12 بار
امتياز: 240

UNREAD_POSTتوسط Paydar » چهارشنبه آذر ماه 22, 1396 6:43 pm

جناب احمد، خیلی خیلی متشکرم از محبتتون و پاسخگوییتون، حقیقت اینه که تو غربت، لطف هموطنان و دوستان دل آدم رو دو چندان گرم میکنه، به شخصه بعد از این حجم تحمل طولانی مدت و انتظار طاقت فرسا، امیدوار به چیزی نیستم، اما باز هم برای شما عزیز و دیگر دوستان، از ته قلبم آرزوی بهترینها رو دارم. باز هم ممنونم از لطفتون.
Paydar
کاربر فعال
کاربر فعال
20%

UNREAD_POSTتوسط Ahmad50 » پنج شنبه آذر ماه 23, 1396 8:18 am

معمولا بعد از مصاحبه فایل نامبر میدن اما شش ماه قبل از مصاحبه فایل نامبر به من دادن و بعد از شش ماه تماس گرفتن جهت مصاحبه.دوست عزیز فکر انتظار کشنده هست،زندگی کنید و به فکر سلامتی خودتان باشید تنها چیزی که در کشور سوم به دردتون می خوره فقط و فقط سلامتیه.
Ahmad50
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

UNREAD_POSTتوسط Iranbig » يکشنبه آذر ماه 26, 1396 5:25 pm

دوستان تاریخ پرواز دادن بهم و بعد از یک روز کنسلش کردند ای او ام بهم گفت جاها پر شده و شما سال آینده خواهید رفت.اما امروز نگاه کردم تو سایت یو ان برام نوشتند برای انتقال به کشور سوم غائب بودند.کسی میدونه این چه بازیه درآووردن سر من.ممنون میشم راهنمایی کنید.
Iranbig
یک بی پناه
یک بی پناه
57.1%

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 8, 1396 10:02 pm
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

قبليبعدي

بازگشت به مشکلات پناهجویان