طلبه درس خارج هستم ، البته بودم ، با عقایدی روشن فکرانه ،لطف

مشاور حقوقی - وکیل درجه 2 حقوق بین الملل

مديران انجمن: vahidam, mani, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

طلبه درس خارج هستم ، البته بودم ، با عقایدی روشن فکرانه ،لطف

UNREAD_POSTتوسط khosro95 » دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 2:16 pm

سلام

لطفا راهنمایی کنید

من هنوز ایرانم و بزرگ شده شهر ری تهران ، 30 سالمه ، مدیر عامل یه شرکت مواد شیمیایی و دارای جواز کسب و پروانه بهره برداری و لوح تقدیر و ایزو و ...

از سال 85 هم وارد حوزه علمیه شدم و با توجه به عقایدیکه در دوران نوجوانی داشتم و تصوری که از علمای دین و مدهب و خدا و .... تا سال 90 مشکلی با حوزه نداشتم تا اینکه در درون کرم هایی را دیدم که با افکار مردم ساده لوح پول در میاوردند و عیاشی میکردند و .....

از آن زمان با توجه به اینکه ارادت قلبی به اقا مجتبی تهرانی پیدا کرده بودم شروع به روشن سازی افکار مردم و رو سازی دست بعضی از این اخوند ها کردم ، بارها به دادگاه ویژه احضار شدم و نرفتم . که یک روز نامه اخراج و خلع لباس و جریمه 450 میلیونی برای  من اومد درب خونه که جلب من صادر شد و 6 ماه به اوین اندرزگاه 7 سالن 6 اتاق 168 منتقل شدم .

با توجه به اینکه شاگرد ممتاز در درس خارج فقه و اصول بودم به سفارش یکی از اقا زاده ها بهم عفو خورد و اومدم بیرون منتهی جزای نقدی رو با توقیف اموال نقد کردند .

بارها از سمت این رفقای طلبه تهدید شدم و درگیر شدم که حتی دو بار دستم از یکجا شکست . مدتی گدشت که دوباره نامه ای از دادسرا برام اومد مبنی بر حکم غیابی که من رو به یکسال زندان و 250 میلیون جزای نقدی محکوم کردند که دوباره توفیف اموال و جلب سیار . مجبور شدم کارگاه رو ببندم و دفتر رو تعطیل کنم و مدت 6 ماه است مخفیانه ار ترس این لاشخور ها دارم زندگی میکنم . حساب بانکیمو مسدود کردن با 20000 ، 30000 دلار میخوام بیام ترکیه و پناهنده بشم .

ایا امیدی هست از من و داستان من استقبال کنند ، ازدواج کردم و فرزند ندارم . تنها میرم تا ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد .

لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر
khosro95
یک بی پناه
یک بی پناه
میزان پیشرفت تا رتبه بعدی:
14.3%

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 27, 1395 1:25 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0
اعتبار: 0

• مباحث مشابه